Skartovačky KOBRA - špičkové skartovače společnosti Elcoman

Skartovačky KOBRA

Skartovací stroje KOBRA jsou produktem italské rodinné společnosti Elcoman, která má na trhu tradici již od roku 1985 a řadí se ke špičce ve svém oboru. Klade důraz na detail, spolehlivost a snadné použití produktu. Výrobní systém je certifikován normou  ISO 9000. Společnost Elcoman vyvinula technologie, které splňují i ty nejnáročnější podmínky skartace a neustále je inovuje. Je vlastníkem několika patentů. Jako první výrobce začala vybavovat skartovací stroje funkcí „elektronických očí“ pro automatický start/stop a speciálně pro řadu KOBRA vyvinula novou robustní a pevnou převodovku. Řada KOBRA 240 je pak prvním skartovacím strojem, který umí rozdrtit CD/DVD a diskety nepřetržitým cyklem bez nutnosti přestávek v případě přehřátí.

Skartovačky KOBRA splňují veškeré normy pro likvidaci těch nejvíce utajovaných dokumentů. A to i díky příčnému řezu, který společnost Elcoman vyvinula již v 80-tých letech minulého století. Nejpřísnější bezpečnostní standardy skartace stanoví Národní bezpečnostní agentura USA. Pro tento standard byla vyvinuta nová řada KOBRA HS-6, která je schválena NSA a zařazena do kategorie schválených drtičů NSA-EPL.

Modely KOBRA jsou vybaveny mnoha specifickými funkcemi a systémy. V nové generaci to jsou především systémy  Automatic Oiling system (automatické olejování) nebo unikátní Throw and Shred system (dvojitá sada řezacích nožů). Standardem je dotyková obrazovka a LED displej.

Převratnou novinkou je však hybridní technologie. Skartovačky KOBRA vybavené hybridním systémem dokáží využít energie, která vznikne během skartace. To umožňuje větší účinnost při likvidaci dokumentů a zároveň také úsporu energie ze sítě až o 15% v každém skartovacím cyklu.

Skartovačky KOBRA jsou řešením jak pro domácí kanceláře, tak pro nadnárodní korporace a úřady, které zpracovávají dokumenty s největším stupněm utajení.


Poslední články

Tagy