Novinka- židle LEAF

LD Seating

LD Seating je dlouhobě velkým hráčem na trhu kancelářského sedacího nábytku nejenom v České republice, ale i ve střední Evropě. Společnost má své vývojové centrum a spolupracuje s mnoha světovými designéry i s odborníky na ergonomii kancelářského sezení. Výrobky s logem LD jsou prověřené a v tuzemsku na ně narazíme nejen v kancelářích ale i v mnoha bankách, nemocnicích nebo v České Televizi. V zahraničí si můžeme na židlích LD Seating posedět třeba na velvyslanectví v Londýně nebo v Maďarském Telecomu. Společnost klade při vývoji nových výrobků důraz především na ergonomii, design a kvalitu.

 

Novinka- série kancelářských židlí Leaf 

Židle z kolekce Leaf navazují více než důstojně na úspěšnou řadu Flexi. Nechybí velká varibilita nastavení, flexibilní opěrák a výběr z několika synchronních mechanismů. Z těch stojí za zmínku určitě mechanismus SYQ vylepšený bočním rychlonastevením tuhosti opěradla. Další novinkou je výškově stavitelný opěrák, který zajistí pohodlí při sezení osobám vyššího i menšího vzrůstu. U produktů LD Seating je již tradicí velkorysý výběr z mnoha doplňků a rozšíření. Kancelářskou židli je tak možno ergonomicky zdokonalit hloubkově nastavitelnou bederní opěrkou nebo záhlavníkem, který uleví unaveným krčním svalům. Dále lze volit z několika druhů područí a v neposlední řadě je k dispozici široké spektrum barev síťování i čalounění. Design židle působí neuvěřitelně lehce a potvrzuje inspiraci návrhářů přírodou.

 

Mechaniky

U židle Leaf je možno vybírat ze čtyřech druhů synchronních mechanik. Tedy mechanik, které vynikají ergonomickými vlastnostmi a které umožňují nastavit sklon opěradla v několika pozicích a zároveň zajišťují synchronní pohyb opěráku a sedáku. Všechny mechaniky lze přizpůsobit váze uživatele.

 

Mechanika SY

Ovládá se dvěma pákami pod sedadlem dle váhy uživatele, kterými se nastavuje zároveň výška sezení, synchronní pohyb sedáku a opěráku a blokace opěradla v pěti pozicích.

 

Mechanika SYS

Lze ji nastavit podle váhy uživatele bočním otočným šroubem. Dvě páky pod sedadlem nastavují synchronní pohyb opěráku a sedáku, výšku sezení a blokace opěradla v osmi pozicích. Židle s touto mechanikou je možno za příplatek doplnit posuvným sedákem s funkcí individuálního náklonu.

 

Mechanika SYA

Je charakteristická automatickým nastavením tuhosti mechaniky dle hmotnosti sedícího, kterou lze ještě manuálně doladit otočným prvkem. Výška sezení se ovládá páčkou pod sedákem do které je integrovaný další prvek, který upravuje rozsah úhlu pohybu opěráku.

Mechanika SYQ

Nejmodernější mechanika, která nabízí výbornou ergonomii sezení s nadstandarně velkým úhlem. Dvěma pákami se nastavuje synchronní pohyb, který lze zablokovat do jedenácti pozic a výška sezení. Největší výhodou však je výsuvný boční prvek v ideálním dosahu uživatele, kterým se snadno ovládá tuhost mechanismu.

 

 

 

 

Područe

Židli Leaf lze dovybavit mnoha výškově stavitelnými typy područí. Jsou k dispozici s tuhými i měkkými loketníky. V nabídce jsou i 4D područky, které jsou nastavitelné kromě výšky i do šířky a hloubky. Jejich vrchní část je otočná o ±10°.

 

 

Další doplňky

V příplatkové výbavě je možné volit z několika barevných provedení hliníkových křížů a typů koleček. Židli lze vylepšit posuvným sedákem nebo vysokým chromovým pístem s opěrkou pro nohy. K dispozici je také hlavová a bederní opěrka, která se ovládá lineárně pomocí kruhového voliče přímo na opěrce. Drobným a praktickým doplňkem je i ramínko na bundu nabo na sako, které se připevňuje k zadní straně opěráku.

 

 

Kancelářské židle Leaf splňují ty nejvyšší požadavky na ergonomii a funkčnost i design. Poskytují velkorysý prostor k sezení a snadno se přizpůsobí každému uživateli.

 

 

 

 

 

 


Poslední články

Tagy