Novinka - Kolekce SPOT

LD Seating přichází s další novinkou. Tentokrát se jedná o kolekci vkusně jednoduchých čalouněných taburetů a stolků SPOT, která se hodí vytvoření minimalistického odpočinkového místa v kanceláři, ale také jako stylové vybavení kaváren a barů. Taburety, stejně jako stolky, jsou rozděleny do třech výškových kategorií. Lze je tak využít jak k nízkému posedu, tak k barovému sezení. Malé stolky mohou též suplovat stolky konferenční.

 

Taburety

Taburety kolekce SPOT stojí na čtyřnohé kovové podnoži. Její barva je k dispozici v šesti variantách (černá, modrá, červená, žlutá, zelená a bronzová). Elipsovité ocelové trubky s tloušťkou stěny 1,5 mm dodávají židli vysokou stabilitu i pevnost. Kulatý sedák je vyroben z 6 cm vysoké studené pěny. Ta má oproti dalším materiálům mnoho výhod. Je vysoce elastická, dobře vyrovnává teplotní rozdíly a především má dlouhou životnost. Barvu textilního potahu je možno vybírat z mnoha variant. Pokud plánujete taburet využívat na tvrdé podlaze, lze ho dovybavit měkkými kluzáky. Vzhledem k třem výškovým kategoriím (51 cm, 68 cm a 78 cm) uspokojí taburety kolekce SPOT veškeré požadavky na krátké posezení v odpočinkových prostorech kanceláří i v kavárnách, kam svým designem skvěle zapadnou. Židličky střední a nejvyšší kategoriie jsou vybaveny dvěma trnožemi pro pohodlí Vašich nohou.

 

 

Stolky

Stolky kolekce SPOT stojí taktéž na ocelové čtyřnohé podnoži a také, stejně jako u taburetů, je možno vybírat z šesti barevných variant a esteticky tak sladit celou soupravu. Bílá kulatá deska stolu je vyrobena z HPL laminátu, což je vůbec nejodolnější materiál pro výrobu nábytku a vnitřiho designu. Tento laminát se lisuje pomocí vysokého tlaku a teploty spolu s papíry sycenými fenolovou pryskyřicí a s dekoračními papíry. 12 mm tlustá deska je opatřena ABS hranami. Stoly jsou rozděleny nejenom do třech výškových kategorií, ale liší se i průměrem desky. Nejvyšší stolek je pak osazen dvěma trnožemi. Pokud Vám nevyhovuje rozměr či barva deska stolu, dodáváme i samostané podnože pro osazení vlastní deskou. A to opět v šesti barevných variantách. Stejně jako taburety lze i stoly dovybavit kluzáky.

Kategorie velikostí stolků

1. Nízká: výška 50 cm, průměr desky 60 cm, hmotnost 10 kg

2. Středně vysoká: výška 72 cm, průměr desky 90 cm, hmotnost 17 kg

3. Vysoká: výška 108 cm, průměr desky 60 cm, hmotnost 13 kg

Z nové kolekce LD Seating SPOT vybírejte ZDE.


Poslední články

 • 22. 3. 2021 17:42:57

  HOME OFFICE od Rafni

  Potřebujete podpořit své zaměstnance ergonomickým a efektivním vybavením home office? Hledáte praktické nebo designové vybavení kanceláře či učebny? Máme pro Vás řešení!

 • 19. 1. 2021 13:59:06

  Novinka - Kolekce SPOT

  LD Seating přichází s další novinkou. Tentokrát se jedná o kolekci jednoduchých čalouněných taburetů a stolků, která se hodí vytvoření minimalistického odpočinkového místa v kanceláři, ale také jako s

 • 23. 11. 2020 14:01:25

  Nová stolní podnož LINAK - Desk Frame 2

  Představujeme novou elektricky nastavitelnou podnož od společnosti LINAK s dvojstupňovým sloupkem zvládajícím velké zatížení.

Tagy