HOME OFFICE od Rafni

 

Potřebujete podpořit své zaměstnance ergonomickým a efektivním vybavením home office? Hledáte praktické nebo designové vybavení kanceláře či učebny? Máme pro Vás řešení! 

Těžká doba vyžaduje flexibilitu. V posledních týdnech jsme stále častěji oslovováni společnostmi, jejichž zaměstnanci pracují z domova, zda bychom těmto pracovníkům mohli poskytnout židli nebo další kancelářské vybavení za zvýhodněnou cenu. Jelikož si zakládáme na prozákaznickém přístupu, rozhodli jsme se vytvořit cílený program "home office-covid" zaměřený výhradně na trend home office, který má zcela jistě rostoucí potenciál.


Výhody našeho programu jsou zřejmé:

 • zaměstnanci mají možnost nakoupit potřebné vybavení za velmi výhodnou cenu
 • mateřské firmy podpoří své pracovníky a mohou si například uplatnit odpočet DPH
 • zaměstnavatelé umožní svým zaměstnancům pouhým odkázáním se na dohodnutou spolupráci s námi získat lepší cenu a individuální poradenství, přičemž vybavení si kupují zaměstnanci sami na vlastní náklady
 • jsme odborníky na ergonomii v kanceláři a poskytujeme zdarma osobní individuální poradenství (pomůžeme Vám vybrat správnou kancelářskou židli a probereme každý Váš požadavek)
 • je možno domluvit montáž nábytku přímo na místě
 • distribujeme produkty jen kvalitních výrobců jako je LD Seating, Peška, MAYER, LOFFLER a další
 • především ale u nás naleznete jakékoliv řešení home office s cenami na míru při odběru většího množství produktů


Našimi klienty jsou fyzické osoby, malé i velké firmy (Samsung, Autoshop Paulus...)  i instituce (Karlova Univerzita, Masarykova Univerzita, Úrazová nemocnice Brno...) Máte také zájem o spolupráci? Naši profesionálové Vám rádi odpoví a poradí. 

 individuální přístup                                                               prověření výrobci

 


Poslední články

 • 22. 3. 2021 17:42:57

  HOME OFFICE od Rafni

  Potřebujete podpořit své zaměstnance ergonomickým a efektivním vybavením home office? Hledáte praktické nebo designové vybavení kanceláře či učebny? Máme pro Vás řešení!

 • 19. 1. 2021 13:59:06

  Novinka - Kolekce SPOT

  LD Seating přichází s další novinkou. Tentokrát se jedná o kolekci jednoduchých čalouněných taburetů a stolků, která se hodí vytvoření minimalistického odpočinkového místa v kanceláři, ale také jako s

 • 23. 11. 2020 14:01:25

  Nová stolní podnož LINAK - Desk Frame 2

  Představujeme novou elektricky nastavitelnou podnož od společnosti LINAK s dvojstupňovým sloupkem zvládajícím velké zatížení.

Tagy