Antistatická židle MATRIX

Kancelářská židle MATRIX ANTISTATICKÝ je pracovní židle se synchronní mechanikou. Nosnost 120 Kg.
Antistatická židle MATRIX Antistatická židle MATRIX
Antistatická židle MATRIX Antistatická židle MATRIX
Antistatická židle MATRIX Antistatická židle MATRIX
Antistatická židle MATRIX Antistatická židle MATRIX
Kód: 003.20-MATRIX ANT
Antistatická židle MATRIX
Kancelářská židle MATRIX ANTISTATICKÝ je pracovní židle se synchronní mechanikou. Nosnost 120 Kg.

Cena s DPH

4 719 Kč + DOPRAVA ZDARMA
Cena bez DPH
3 900 Kč
Cena při platbě předem:
4 625 Kč
ušetříte 94 Kč
-
ks
+

Skladová dostupnost

Prodejna Brno:

0 ks

Záruka:

60 měsíců

Výrobce:

ALBA CR spol. s r.o.

Způsob dopravy:

Standardní doprava

Zakázková výroba:

Ne


Antistatická židle MATRIX

Antistatická židle MATRIX je moderní pracovní židle k počítači, která je určená do prostředí, ve kterém se pracuje s citlivými přístroji nebo materiály. O výborný komfort sezení se postará kvalitní synchronní mechanika s nastavením síly protiváhy a blokaci v několika pozicích.

Kancelářská židle vyniká především výtečným poměrem cena/kvalita (ergonomie). Dodáváme ve speciální antistatické látce v černém odstínu (98% polyester FR, 2% carbonium). Dodáváme v demontu – součástí balení je jednoduchý a přehledný manuál. Samotná montáž je jednoduchá a rychlá. Antistatická židle je určena pro jednosměnný provoz.


Vlastnosti a výhody:

 • cenově dostupná kvalitní antistatická židle
 • kvalitní synchronní mechanika pro zdravé dynamické sezení
 • středně vysoký opěrák
 • černé krycí plasty
 • plastový kříž
 • výborný poměr cena/výkon (ergonomie)


Rozměry a parametry:

 • celková výška: 91–103 cm
 • šířka sedáku: 51 cm
 • hloubka sedáku: 45 cm
 • výška sedáku: 44–62 cm
 • celková hloubka: 60 cm
 • nosnost: 120 kg
 • hmotnost: 15 kg
 • Antistatická židle MATRIX
 • Antistatická židle MATRIX
 • Antistatická židle MATRIX
 • Antistatická židle MATRIX
Jak se vyznat v mechanikách?

Může se zdát, že vyznat se v mechanikách kancelářských židlí a křesel je velmi složité. Opak je pravdou. Druhy mechanismů se dělí do třech skupin. Ovšem mnoho výrobců své mechaniky vylepšuje praktickými doplňky, které přispívají k jednoduššímu ovládání židle a k pohodlnému sezení. A dle těchto vylepšení mechanismy také pojmenovávají. Jedná se ale o tři základní mechaniky: houpací, synchronní a asynchronní. HOUPACÍ MECHANIKA je nejjednodušší typ mechaniky. Opěrák i sedák tvoří jeden celek. Lze nastavit sílu protiváhy dle hmotnosti sedícího, ale není možné nastavit sklon a výšku opěráku nebo posun sedáku. ASYNCHRONNÍ MECHANIKA je v drtivé většině výbavou běžných kancelářských židlí. Mechanismus, který je většinou ovládán třemi páčkami, umožňuje nezávislé nastavení sedáku a opěráku- ty netvoří jeden celek. Židle neumožňuje houpání. SYNCHRONNÍ MECHANIKOU jsou většinou osazeny dražší kancelářské židle, které zároveň splňují všechny nároky na ergonomii a komfort sezení. Tato židle se vždy "přizpůsobí" v rámci předem určeného nastavení tělu a zajistí co možná nejzdravější sezení. Mechanismus podporuje DYNAMICKÉ SEZENÍ. Synchronní mechanika také umožňuje aretaci opěráku v určité poloze a nastavení síly protiváhy dle hmotnosti- tedy to, do jaké míry se lze na židli houpat. Chcete se o křeslových mechanikách dozvědět více? ZDE NAJDETE VŠECHNY INFORMACE. Na našem blogu také poradíme JAK VYBRAT KANCELÁŘSKOU ŽIDLI Vám na míru.

O mechanikách ALBA

MECHANIKA SYNCHRO (1MES01) umožňuje aretaci (zajištění) v 5 polohách a závislé naklápění sedáku a opěráku. Nastavení úhlu sedáku je 1-9 stupňů, nastavení úhlu opěráku může být v rozmezí 90-111 stupňů. Mechanika je doplněna antišokovým systémem, který zabraňuje samovolnému navrácení opěráku při odjištění funkce naklápění.

MECHANIKA T-SYNCHRO (1MES02) umožňuje závislé naklápění sedáku a opěráku (nastavení úhlu sedáku 1–9°, nastavení úhlu opěráku 90–111°). Mechanika umožňuje horizontální posuv sedáku a zajištění v 5 polohách. Lze také nastavit odpor naklápění opěráku v závislosti na hmotnosti uživatele. Mechanismus je doplněn antišokovým systémem, který zabraňuje samovolnému navrácení opěráku při odjištění funkce naklápění.

MECHANIKA TB-SYNCHRO (1MES27) umožňuje závislé naklápění sedáku a opěráku (nastavení úhlu sedáku 1–13°, nastavení úhlu opěráku 90–112°). Mechanika dovoluje nastavit horizontální posuv sedáku a aretaci ve 4 polohách. Lze také nastavit odpor naklápění opěráku v závislosti na hmotnosti uživatele (ovládání páčkou). Mechanismus je doplněn antišokovým systémem, který zabraňuje samovolnému navrácení opěráku při odjištění funkce naklápění.

MECHANIKA ASSISTBLOCK (1MEH01) umožňuje zajištění v 5 polohách a závislé naklápění sedáku a opěráku. Lze nastavit odpor naklápění opěráku v závislosti na hmotnosti uživatele.

MECHANIKA ASYNCHRO (1MEA01) umožňuje závislé naklápění sedáku a opěráku. Nastavení úhlu sedáku je 1-9 stupňů, nastavení úhlu opěráku může být v rozmezí 90-111 stupňů. Mechanismus rovněž dovoluje upravit výšku opěráku.

MECHANIKA KLOUB (1MEK04) je tou nejjednodušší základní variantou. Jednoduché ovládání je manuální pomocí šroubového a pákového mechanismu. Kromě nastavení výšky sedu a opěrky mechanika umožňuje zajištění opěráku v kterékoliv poloze v rozmezí 20 stupňů a úpravu jeho vzdálenosti od sedáku. 

 

 

Základní parametry
 • Výška postavy
  180 cm
 • Nosnost
  120 kg
Hodnocení produktu Antistatická židle MATRIX
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Počet zákazníků, kteří produkt koupili
0
Nahoru