Antistatická židle Panther ASYN C ANTISTATIC (ESD)

Antistatická židle, asynchronní mechanika, měřený odpor 0,1 MW, šedý potah, nosnost 130 kg, český výrobek

Akce
Antistatická židle Panther ASYN C ANTISTATIC (ESD)
Kód: 001.4-PANTHER_ASYN/C/ESD
Antistatická židle Panther ASYN C ANTISTATIC (ESD)

Antistatická židle, asynchronní mechanika, měřený odpor 0,1 MW, šedý potah, nosnost 130 kg, český výrobek


Cena s DPH

4 495 Kč + DOPRAVA ZDARMA
Cena bez DPH
3 715 Kč
-15 %
SLEVA
Doporučená cena
5 288 Kč
Cena při platbě předem:
4 405 Kč
ušetříte 90 Kč

Skladová dostupnost

Výrobek vyrábíme na zakázku s přibližným termínem dodání: 14 dnů

Záruka:

24 měsíců

Výrobce:

ANTARES a.s.

Způsob dopravy:

Standardní doprava

Zakázková výroba:

Ano


Sestavte si výrobek podle svých představ
Otevřete si konfigurátor a vyberte si vhodné barevné provedení, rozměry, detaily, atd.
Antistatická židle Panther ASYN C ANTISTATIC (ESD)

Antistatická židle PANTHER C ANTISTATIC (ESD) je antistatická židle, která se hodí do pracovišť s velice citlivými elektrickými zařízeními.

Židle disponuje jednoduchým, ale kvalitním asynchronním mechanismem. Ten umožňuje nastavení náklonu sedáku a dále změnu úhlu mezi sedákem a opěrákem židle.  Výšku židle reguluje plynový píst.

Kancelářská židle je konstruovaná tak, aby odváděla statickou elektřinu z pracoviště s přítomností elektronických komponentů a těkavých chemikálií.

Všechny součásti židle, včetně speciální látky a koleček, jsou vodivé. Kovové části jsou chromované ocelové báze. Měřený odpor: 0,1 MW

Za příplatek je možné židli doplnit o područky a pogumovaná ESD kolečka pro tvrdé podlahy. 


Vlastnosti a výhody:

 • vhodná do pracovišť s citlivými elektrickými zařízeními
 • příznivá cena
 • asynchronní mechanismus 
 • speciální potah v tm. šedém odstínu
 • plynový píst
 • chromovaná ocelová báze
 • volba područek
 • za příplatek pogumovaná ESD kolečka pro tvrdé podlahy
 • český výrobek


Rozměry a parametry:

 • celková výška: 99-116 cm
 • šířka: 55 cm
 • hloubka sedáku: 46 cm
 • výška sedáku: 42-55 cm
 • hmotnost: 11 kg
 • nosnost: 130 kg
 • záruka 2 roky
Jak se vyznat v mechanikách?

Může se zdát, že vyznat se v mechanikách kancelářských židlí a křesel je velmi složité. Opak je pravdou. Druhy mechanismů se dělí do třech skupin. Ovšem mnoho výrobců své mechaniky vylepšuje praktickými doplňky, které přispívají k jednoduššímu ovládání židle a k pohodlnému sezení. A dle těchto vylepšení mechanismy také pojmenovávají. Jedná se ale o tři základní mechaniky: houpací, synchronní a asynchronní. HOUPACÍ MECHANIKA je nejjednodušší typ mechaniky. Opěrák i sedák tvoří jeden celek. Lze nastavit sílu protiváhy dle hmotnosti sedícího, ale není možné nastavit sklon a výšku opěráku nebo posun sedáku. ASYNCHRONNÍ MECHANIKA je v drtivé většině výbavou běžných kancelářských židlí. Mechanismus, který je většinou ovládán třemi páčkami, umožňuje nezávislé nastavení sedáku a opěráku- ty netvoří jeden celek. Židle neumožňuje houpání. SYNCHRONNÍ MECHANIKOU jsou většinou osazeny dražší kancelářské židle, které zároveň splňují všechny nároky na ergonomii a komfort sezení. Tato židle se vždy "přizpůsobí" v rámci předem určeného nastavení tělu a zajistí co možná nejzdravější sezení. Mechanismus podporuje DYNAMICKÉ SEZENÍ. Synchronní mechanika také umožňuje aretaci opěráku v určité poloze a nastavení síly protiváhy dle hmotnosti- tedy to, do jaké míry se lze na židli houpat. Chcete se o křeslových mechanikách dozvědět více? ZDE NAJDETE VŠECHNY INFORMACE. Na našem blogu také poradíme JAK VYBRAT KANCELÁŘSKOU ŽIDLI Vám na míru.

Asynchronní mechanismus

Výhodou asynchronního mechanismu je možnost nastavit nezávisle na sklonu a poloze opěráku sklon sedáku. Umožňuje tedy nastavení mnoha poloh sezení. Ovládání je prováděno většinou pomocí tří pák a někdy je doplněno i kruhovým ovladačem pro nastavení přítlaku zad. Tím běžně disponuje mechanismus synchronní. Mechanika s touto funkcí je tedy kombinací asynchronního a synchronního mechanismu. 

Může se zdát, že mechanik židlí je nespočet a vyznat se v nich je problém. Není to pravda. Kromě levnějších židlí se základním mechanismem (úprava tuhosti houpání v závislosti na hmotnosti, nastavení výšky sedu a možnost blokace houpání) se mechanismus kancelářských křesel dělí na synchronní a asynchronní. Někteří výrobci ke každému mechanismu přidávají "něco na víc" nebo je kombinují. Proto mohou některé popisy zákazníka dezorientovat.

Chcete se dozvědět více informací o křeslových mechanikách? Rádi byste si vybrali tu správnou židli pro zdravé sezení? Zde Vám poradíme jak vybrat tu správnou. Na našem blogu se také dozvíte podrobnější informace o kancelářských židlích křeslech.

Základní parametry
 • Područe
  Dle výběru
Hodnocení produktu Antistatická židle Panther ASYN C ANTISTATIC (ESD)
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Počet zákazníků, kteří produkt koupili
0
Nahoru