Dílenská židle 1290 L MEK (71-50), kříž chrom + kruh + kolečka

Židle 1290 L MEK EXT do laboratoří, sedák a opěrák z překližky, kříž chrom + kruh pod nohy + kolečka, nastavitelný opěrák.

Dílenská židle 1290 L MEK (71-50), kříž chrom + kruh + kolečka
Kód: 003.4-1290LMEKEXT/71-50
Dílenská židle 1290 L MEK (71-50), kříž chrom + kruh + kolečka

Židle 1290 L MEK EXT do laboratoří, sedák a opěrák z překližky, kříž chrom + kruh pod nohy + kolečka, nastavitelný opěrák.


Cena s DPH

3 135 Kč + DOPRAVA ZDARMA
Cena bez DPH
2 591 Kč
Cena při platbě předem:
3 072 Kč
ušetříte 63 Kč
-
ks
+

Skladová dostupnost

Výrobek vyrábíme na zakázku s přibližným termínem dodání: 14 dnů

Záruka:

24 měsíců

Výrobce:

ANTARES a.s.

Způsob dopravy:

Standardní doprava

Zakázková výroba:

Ano


Dílenská židle 1290 L MEK (71-50), kříž chrom + kruh + kolečka

Dílenská židle 1290 L MEK EXT je pracovní židle s extra vysokým sedákem. Výšky je docíleno použitím extra vysokého pístu doplněného o výškově stavitelný kruh pro pohodlné opření nohou.sedák i opěrák je vyrobený z bukové překližky. Židle je odolná a snadno se čistí. Je vhodná např. do prašných provozů, kde by kancelářské židle s běžnými potahovými látkami trpěly značným opotřebením. Židle je vybavena klasickou kloubovou mechanikou pro nastavení sklonu opěráku, samozřejmostí je nastavení celkové výšky židle. Rovněž opěrák je výškově nastavitelný pomocí aretačního šroubu.

Vlastnosti a výhody:

 • sedák i opěrák vyrobený z bukové překližky
 • židle je vhodná do laboratoří i do prašných provozů
 • snadno omyvatelná
 • kloubová mechanika pro nastavení sklonu opěráku
 • výškově nastavitelný opěrák
 • nosnost 120 kg
 • výškově nastavitelný kruh pod nohy 

 

Orientační parametry:

 • výška sedáku 57 - 85 cm
 • hmotnost: 9 kg (plastový kříž), 10 kg (kovový kříž)

ZIDLE / CP_mechanismus

Židle je vybavena jednoduchou kloubovou mechanikou, která umožňuje nastavení sklonu opěradla. Součástí kloubové mechaniky je regulační šroub, pomocí kterého je možné nastavit vhodný úhel mezi sedákem a opěradlem židle. Úhel sedáku se přitom nemění. Rovněž opěrák je výškově nastavitelný pomocí aretačního šroubu

Plynový píst

Plynový píst u kancelářských židlí a křesel slouží k plynulému, rychlému a komfortnímu nastavení výšky sedáku. Toto zařízení používá ke své činnosti stlačený plyn. Plynový píst rovněž umožňuje otáčení židle o 360 stupňů podíl svislé osy.

Výška opěráku

Nastavení výšky opěráku patří mezi důležité funkce každé židle. Prohnutí páteře musí být v souladu s ergonomickým tvarováním opěráku. Tato funkce Vám dopřeje perfektní oporu v bederní části zad. Skvěle funguje především ve spojení se samostatně nastavitelnou bederní opěrkou zad. Nejčastějším systémem pro nastavení výšky opěráku je systém UP-DOWN.

Montáž výrobku

Jelikož nám záleží na tom, aby k Vám Vaše objednávka doputovala v pořádku, dodáváme produkt v demontu. Smontované zboží se totiž přepravuje hůř a může dojít k nějakému poškození. Zároveň tak šetříme životní prostředí, protože na smontované zboží se použije třikrát více balicího materiálu než na rozložený produkt. Ke každému výrobku je přiložen stručný návod k montáži. Montáž je jednoduchá. TEST

Základní parametry
 • Výška postavy
  180 cm
 • Nosnost
  120 kg
 • Sedák - posun
  Ano
Hodnocení produktu Dílenská židle 1290 L MEK (71-50), kříž chrom + kruh + kolečka
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Počet zákazníků, kteří produkt koupili
0
Nahoru