Kancelářská židle Alamo (oranžová)

Kancelářská židle Alamo (oranžová) je vhodná pro jednosměnný provoz. Potažena látkou Mesh.
Akce
Kancelářská židle Alamo (oranžová)
Kód: 003.44-KA-B047-ORA
Kancelářská židle Alamo (oranžová)
Kancelářská židle Alamo (oranžová) je vhodná pro jednosměnný provoz. Potažena látkou Mesh.

Cena s DPH

1 533 Kč + DOPRAVA ZDARMA
Cena bez DPH
1 267 Kč
-13 %
SLEVA
Doporučená cena
1 762 Kč
Cena při platbě předem:
1 502 Kč
ušetříte 31 Kč
-
ks
+

Skladová dostupnost

Centrální sklad Rafni:

0 ks

Sklad Brno:

0 ks

Záruka:

24 měsíců

Výrobce:

AUTRONIC, s.r.o.

Způsob dopravy:

Standardní doprava

Zakázková výroba:

Ne


Kancelářská židle Alamo (oranžová)

Kancelářská židle je milou volbou pro každé prostředí, kde nesedíte celý den za stolem, ale jen pár hodin. Tuto židli jistě oceníte doma i v kanceláři, kde svými barvami rozzáří Vaše pracovní prostředí.

Kancelářská židle stojí na bytelném plastovém kříži, jehož součástí je pět plastových koleček. Velkou výhodu představuje plynový píst, s jehož pomocí můžete lehce nastavit výšku židle tak, aby jste se při práci cítili co nejpohodlněji.

Kancelářská židle je potažena příjemnou látkou mesh. Tato látka je velmi prodyšná, což oceníte především v parných létech.


Výhody a vlastnosti:

  • výborná židle za nízkou cenu
  • plastový kříž
  • plynový píst


Rozměry a parametry:

  • výška: 91-102 cm
  • výška po sedák: 41-52 cm
  • šířka: 48 cm
  • hloubka: 48 cm
  • hmotnost: 11 kg
  • materiál: mesh
  • barva: oranžová/černá
Křeslová mechanika

Kancelářská křesla a herní židle se vyznačují pevně nastaveným úhlem mezi sedákem a opěrákem. Jsou však i modely, u kterých lze tento úhel měnit, což zajišťuje ještě více komfortnější sezení. Konstrukčně jednoduchá křeslová mechanika umožňuje pouze houpání. Dle typu použité mechaniky lze křeslo zablokovat jen v základní pozici. Některá dražší křesla či herní židle disponují mechanikou, která umožňuje blokaci ve více pozicích. V obou případech je samozřejmostí možnost nastavení tuhosti houpání dle hmotnosti uživatele.

Kancelářská křesla a herní židle obvykle neumožňují nastavení výšky opěráku, výšku područí, nelze upravit bederní opěrku, hloubku sezení, opěrku hlavy atd. Z pohledu ergonomie je častým problémem kancelářských křesel příliš zakloněný opěrák. Obvyklá pracovní pozice při práci u PC je v mírném předklonu směrem k pracovnímu stolu. V této pracovní pozici ale opěrák křesla zůstává daleko za zády sedícího a neposkytuje mu dostatečnou oporu.

Na trhu jsou k dostání také synchronní křesla a synchronní herní židle. Jedná se o jakéhosi křížence, který spojuje výhody kancelářského křesla (obvykle prestižní vzhled) s dobrou ergonomií synchronní kancelářské židle.

Hodnocení produktu Kancelářská židle Alamo (oranžová)
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Počet zákazníků, kteří produkt koupili
1
Nahoru