Kancelářská židle ANATOM AT 985 A

Synchronní židle ANATOM 985 A s komfortní synchronní mechanikou ST1. Ergonomický sedák ze stříkané PUR pěny.

Akce
Kancelářská židle ANATOM AT 985 A Kancelářská židle ANATOM AT 985 A
Kancelářská židle ANATOM AT 985 A Kancelářská židle ANATOM AT 985 A
Kancelářská židle ANATOM AT 985 A Kancelářská židle ANATOM AT 985 A
Kancelářská židle ANATOM AT 985 A Kancelářská židle ANATOM AT 985 A
Kód: 001.5-AT-985-A
Kancelářská židle ANATOM AT 985 A

Synchronní židle ANATOM 985 A s komfortní synchronní mechanikou ST1. Ergonomický sedák ze stříkané PUR pěny.


Cena s DPH

5 952 Kč + DOPRAVA ZDARMA
Cena bez DPH
4 919 Kč
-10 %
SLEVA
Doporučená cena
6 613 Kč
Cena při platbě předem:
5 833 Kč
ušetříte 119 Kč

Skladová dostupnost

Výrobek vyrábíme na zakázku s přibližným termínem dodání: 60 dnů

Záruka:

60 měsíců

Výrobce:

RIM CZ a.s.

Způsob dopravy:

Standardní doprava

Zakázková výroba:

Ano


Sestavte si výrobek podle svých představ
Otevřete si konfigurátor a vyberte si vhodné barevné provedení, rozměry, detaily, atd.
Kancelářská židle ANATOM AT 985 A

Kancelářská židle ANATOM disponuje mnoha nastavitelnýmí funkcemi a zaujme především skvělým poměrem kvalita - cena. Díky ergonomickému řešení sedáku a opěráku židle eliminuje negativní vlivy, které při sezení mohou mít dopad na Vaši páteř. ANATOM se díky svému neagresivnímu vzhledu do každých prostor.

Židle ANATOM AT 985 A je vybavena ergonomickou synchronní mechanikou ST1 s bočním nastavením tuhosti, která přizpůsobí židli každému uživateli a tím zajistí i jeho maximální pohodlí. Ergonomický sedák i zádová opěra synchronně sledují pohyb sedící osoby ve správném úhlu a umožňují aretaci v 5 polohách. Nastavení protitlaku zádové opěry je ovládáno z boční strany židle a to v rozmezí cca 45 - 120 kg hmotnosti. V základním provedení dodáváme židli bez područek a s tvrdými brzděnými kolečkami o průměru 60 mm. Kostra a pětiramenný kříž o průměru 68 cm jsou z pevného černého plastu.

V konfigurátoru je možnost výběru potahových látek i dalších doplňků. Opěrku hlavy lze zakoupit zvlášť zde.

O výborné kvalitě celého výrobku svědčí i 5-ti letá záruka.

Základní rozměry a parametry židle:

 • celková šířka: 68 cm
 • šířka sedáku: 50 cm
 • výška: 98 – 117 cm
 • výška po sedák: 42 - 54 cm
 • šířka opěráku: 46 cm
 • hloubka sedáku: 44 cm
 • hmotnost: 15 kg
 • nosnost: 120 kg
 • ergonomicky tvarovaný sedák ze stříkané PUR pěny
 • mechanika: synchronní ST1 a systém Easy - Touch (jednoduché nastavení výšky opěráku)
 • barva: dle výběru
 • Kancelářská židle ANATOM AT 985 A
 • Kancelářská židle ANATOM AT 985 A
 • Kancelářská židle ANATOM AT 985 A
 • Kancelářská židle ANATOM AT 985 A
Jak se vyznat v mechanikách?

Může se zdát, že vyznat se v mechanikách kancelářských židlí a křesel je velmi složité. Opak je pravdou. Druhy mechanismů se dělí do třech skupin. Ovšem mnoho výrobců své mechaniky vylepšuje praktickými doplňky, které přispívají k jednoduššímu ovládání židle a k pohodlnému sezení. A dle těchto vylepšení mechanismy také pojmenovávají. Jedná se ale o tři základní mechaniky: houpací, synchronní a asynchronní. HOUPACÍ MECHANIKA je nejjednodušší typ mechaniky. Opěrák i sedák tvoří jeden celek. Lze nastavit sílu protiváhy dle hmotnosti sedícího, ale není možné nastavit sklon a výšku opěráku nebo posun sedáku. ASYNCHRONNÍ MECHANIKA je v drtivé většině výbavou běžných kancelářských židlí. Mechanismus, který je většinou ovládán třemi páčkami, umožňuje nezávislé nastavení sedáku a opěráku- ty netvoří jeden celek. Židle neumožňuje houpání. SYNCHRONNÍ MECHANIKOU jsou většinou osazeny dražší kancelářské židle, které zároveň splňují všechny nároky na ergonomii a komfort sezení. Tato židle se vždy "přizpůsobí" v rámci předem určeného nastavení tělu a zajistí co možná nejzdravější sezení. Mechanismus podporuje DYNAMICKÉ SEZENÍ. Synchronní mechanika také umožňuje aretaci opěráku v určité poloze a nastavení síly protiváhy dle hmotnosti- tedy to, do jaké míry se lze na židli houpat. Chcete se o křeslových mechanikách dozvědět více? ZDE NAJDETE VŠECHNY INFORMACE. Na našem blogu také poradíme JAK VYBRAT KANCELÁŘSKOU ŽIDLI Vám na míru.

Garance nejvýhodnější ceny

Hledáte kvalitní produkt na nejlepší možnou cenu? Přesně to Vám nabízíme.

Neradi garantujeme dobrou cenu u špatných produktů.

Ale vy jste si vybrali špičkový produkt. A my uděláme maximum pro to, aby jste byli po všech stránkách spokojeni.

Neváhejte nás proto v případě potřeby kontaktovat !! 

O mechanikách RIM

ERGORELAX MECHANIKA S BOČNÍM NASTAVENÍM - RIM ER1: Houpací mechanismus s nastavením protitlaku zádové opěry v rozmezí cca 45 - 120 kg tělesné hmotnosti, s možností aretace ve 4 pohách.
SYNCHRONNÍ MECHANIKA S BOČNÍM NASTAVENÍM A SE SKLONEM SEDÁKU - RIM ST1: Mechanika zaručující dokonalé pohodlí a ergonomii díky plynulému chodu a optimálnímu přizpůsobení se každému uživateli. Sedadlo i zádová opěra sledují synchronně a ve správném úhlu pohyby sedící osoby, s možností aretace v 5 polohách. Plynulé nastavení protitlaku zádové opěry z boční strany mechanismu v rozmezí cca 45 - 120 kg tělesné hmotnosti. 
MECHANIKA SE SAMONASTAVITELNÝM PŘÍTLAKEM - RIM SELF: Sedadlo i zádová opěra se přizpůsobují pohybům sedícího samonastavitelným protitlakem, závisejícím na tělesné hmotnosti uživatele v rozsahu cca 45 - 110 kg. Nastavení záklonu regulátorem ve 3 pozicích. 
SYNCHRONNÍ MECHANIKA S POSUVEM SEDÁKU - RIM STE+: Nový typ “V“ mechaniky s odkrytou funkční částí zaručuje dokonalé pohodlí a ergonomii díky plynulému chodu a optimálnímu přizpůsobení se každému uživateli. Sedadlo i zádová opěra sledují synchronně a ve správném úhlu pohyby sedící osoby, s možností aretace ve 3 polohách. Plynulé nastavení protitlaku zádové opěry z boční strany mechanismu v rozmezí cca 45 - 120 kg tělesné hmotnosti. Nastavení posuvu sedáku v rozmezí 6 cm.
SYNCHRONNÍ MECHANIKA S POSUVEM A SKLONEM SEDÁKU - RIM STE: Mechanika zaručující dokonalé pohodlí a ergonomii díky plynulému chodu a optimál nímu přizpůsobení se každému uživateli. Sedadlo i zádová opěra sledují synchronně a ve správném úhlu pohyby sedící osoby, s možností aretace ve 3 polohách. Plynulé nastavení protitlaku zádové opěry z boční strany mechanismu v rozmezí cca 45 - 120 kg tělesné hmotnosti. Nastavení posuvu sedáku v rozmezí 6 cm, nastavení sklonu sedáku -3°.
SYNCHRONNÍ MECHANIKA - RIM ST: Sedadlo i zádová opěra sledují synchronně a ve správném úhlu pohyby sedící osoby s možností aretace v 7 polohách. Plynulé nastavení protitlaku zádové opěry ze spodní strany v rozmezí cca 45 - 120 kg tělesné hmotnosti. 
SYNCHRONNÍ MECHANIKA S BOČNÍM NASTAVENÍM - RIM ST4: Sedadlo i zádová opěra sledují synchronně a ve správném úhlu pohyby sedící osoby, s možností aretace v 5 polohách. Plynulé nastavení protitlaku zádové opěry z boční strany mechanismu v rozmezí cca 50 - 150 kg tělesné hmotnosti.
 

Ručíme za špičkovou kvalitu výrobku

Vybraný výrobek se vyznačuje vynikající kvalitou. Nejde jen o pečlivý výběr komponentů, ze kterých je výrobek sestavený. Velice důležitý je samotný proces výroby.

Díky mixu špičkového řemeslného zpracování a vysoké kvality použitých komponentů Vám nabízíme garanci spokojenosti.

Pokud se během záruky cokoliv pokazí, přijede k Vám vyškolený technik přímo z výroby a závadu na místě opraví. 

RIM - poctivá česká výroba

Všechny výrobky jsou vyráběny s pečlivostí a poctivostí.

Ruční výroba a individuální pozornost dodává výrobkům osobitého ducha a nedocenitelnou přidanou hodnotu.

Cit, se kterým je každá židle vyráběna je tím, co dělá z pouhého řemesla skutečné umění.

Dlouholetá tradice předávaná z generace na generaci a lety prověřené zkušenosti.

Základní parametry
 • Výška postavy
  180 cm
 • Bederní opěrka zad
  Ano
 • Sedák - náklon
  Ano
 • Područe
  Dle výběru
 • Opěrka hlavy
  Ano
 • Sedák - posun
  Ano
Hodnocení produktu Kancelářská židle ANATOM AT 985 A
Průměrná známka na základě
1 hodnocení
5
Počet zákazníků, kteří produkt koupili
0
Nahoru