Kancelářská židle NOVELLO WHITE (zelená)

Studentská židle k PC, bílé plasty, zelené síťovina i potah sedáku, područky, nosnost 120 kg, záruka 2 roky

Akce
Kancelářská židle NOVELLO WHITE (zelená) Kancelářská židle NOVELLO WHITE (zelená)
Kancelářská židle NOVELLO WHITE (zelená) Kancelářská židle NOVELLO WHITE (zelená)
Kancelářská židle NOVELLO WHITE (zelená) Kancelářská židle NOVELLO WHITE (zelená)
Kód: 003.4-NOVELLO/WHITE_ZEZE
Kancelářská židle NOVELLO WHITE (zelená)

Studentská židle k PC, bílé plasty, zelené síťovina i potah sedáku, područky, nosnost 120 kg, záruka 2 roky


Cena s DPH

2 867 Kč
Cena bez DPH
2 370 Kč
-15 %
SLEVA
Doporučená cena
3 373 Kč
Cena při platbě předem:
2 810 Kč
ušetříte 57 Kč
-
ks
+

Skladová dostupnost

Prodejna Brno:

0 ks

Záruka:

24 měsíců

Výrobce:

ANTARES a.s.

Způsob dopravy:

Standardní doprava

Zakázková výroba:

Ne


Kancelářská židle NOVELLO WHITE (zelená)

Studentská židle NOVELLO (bílé provedení plastů) je pohodlná pracovní židle pro domácí použití. 

Středně vysoký opěrák zad je čalouněný samonosnou síťovinou. Pro ještě lepší komfort sezení je opěrák doplněný o výškově nastavitelnou bederní opěrkou zad.

O dobrou ergonomii sezení se stará jednoduchá synchronní mechanika s nastavením síly přítlaku a blokací v základní poloze.  

Součástí židle jsou rovněž výškově nastavitelné područky s měkkou dotykovou plochou. 

Standardně je židle vybavena elegantním nylonovým bílým křížem a velkými kolečky (65 mm). . Za příplatek lze zvolit hliníkový kříž. 

 

Vlastnosti a výhody:

 • středně vysoký opěrák potažený prodyšnou zelenou síťovinou
 • čalouněný sedák (zelený potah)
 • výškově nastavitelná bederní opěrka 
 • synchronní mechanika s nastavením síly protiváhy (odporu zad) a blokací v základní poloze
 • výškově nastavitelné područky s měkkou dotykovou plochou
 • moderní nylonový kříž 
 • velká kolečka (65 mm)


Rozměry a parametry:

 • celková výška: 96-102 cm
 • šířka: 66 cm
 • hloubka sedáku: 46 cm
 • výška sedáku: 44–51 cm
 • hmotnost: 12,3 kg
 • nosnost: 120 kg

 

Dodáváme v demontu – součástí balení je jednoduchý a přehledný manuál. Samotná montáž je poměrně jednoduchá a rychlá.

Židle je určena pro domácí použití.

 • Kancelářská židle NOVELLO WHITE (zelená)
 • Kancelářská židle NOVELLO WHITE (zelená)
 • Kancelářská židle NOVELLO WHITE (zelená)
Synchronní mechanismus

Princip synchronní mechaniky spočívá v automatickém (synchronním) nastavení optimálního úhlu mezi sedákem a opěrákem židle. Pokud se naklápí opěrák, upravuje se zároveň náklon sedáku tak, aby páteř sedícího byla vždy v optimální poloze. Synchronní židle umožňují zdravější dynamické sezení (více se dozvíte ZDE)

Může se zdát, že mechanik židlí je nespočet a vyznat se v nich je problém. Není to pravda. Kromě levnějších židlí se základním mechanismem (úprava tuhosti houpání v závislosti na hmotnosti, nastavení výšky sedu a možnost blokace houpání) se mechanismus kancelářských křesel dělí na synchronní a asynchronní. Někteří výrobci ke každému mechanismu přidávají "něco na víc" nebo je kombinují. Proto mohou některé popisy zákazníka dezorientovat.

Chcete se dozvědět více informací o křeslových mechanikách? Rádi byste si vybrali tu správnou židli pro zdravé sezení? Zde Vám poradíme jak vybrat tu správnou. Na našem blogu se také dozvíte podrobnější informace o kancelářských židlích křeslech.

Jak se vyznat v mechanikách?

Může se zdát, že vyznat se v mechanikách kancelářských židlí a křesel je velmi složité. Opak je pravdou. Druhy mechanismů se dělí do třech skupin. Ovšem mnoho výrobců své mechaniky vylepšuje praktickými doplňky, které přispívají k jednoduššímu ovládání židle a k pohodlnému sezení. A dle těchto vylepšení mechanismy také pojmenovávají. Jedná se ale o tři základní mechaniky: houpací, synchronní a asynchronní. HOUPACÍ MECHANIKA je nejjednodušší typ mechaniky. Opěrák i sedák tvoří jeden celek. Lze nastavit sílu protiváhy dle hmotnosti sedícího, ale není možné nastavit sklon a výšku opěráku nebo posun sedáku. ASYNCHRONNÍ MECHANIKA je v drtivé většině výbavou běžných kancelářských židlí. Mechanismus, který je většinou ovládán třemi páčkami, umožňuje nezávislé nastavení sedáku a opěráku- ty netvoří jeden celek. Židle neumožňuje houpání. SYNCHRONNÍ MECHANIKOU jsou většinou osazeny dražší kancelářské židle, které zároveň splňují všechny nároky na ergonomii a komfort sezení. Tato židle se vždy "přizpůsobí" v rámci předem určeného nastavení tělu a zajistí co možná nejzdravější sezení. Mechanismus podporuje DYNAMICKÉ SEZENÍ. Synchronní mechanika také umožňuje aretaci opěráku v určité poloze a nastavení síly protiváhy dle hmotnosti- tedy to, do jaké míry se lze na židli houpat. Chcete se o křeslových mechanikách dozvědět více? ZDE NAJDETE VŠECHNY INFORMACE. Na našem blogu také poradíme JAK VYBRAT KANCELÁŘSKOU ŽIDLI Vám na míru.

LD Seating - poctivá česká výroba

Všechny výrobky jsou vyráběny s pečlivostí a poctivostí.

Ruční výroba a individuální pozornost dodává výrobkům osobitého ducha a nedocenitelnou přidanou hodnotu.

Cit, se kterým je každá židle vyráběna je tím, co dělá z pouhého řemesla skutečné umění.

Dlouholetá tradice předávaná z generace na generaci a lety prověřené zkušenosti.

O mechanikách ALBA

MECHANIKA SYNCHRO (1MES01) umožňuje aretaci (zajištění) v 5 polohách a závislé naklápění sedáku a opěráku. Nastavení úhlu sedáku je 1-9 stupňů, nastavení úhlu opěráku může být v rozmezí 90-111 stupňů. Mechanika je doplněna antišokovým systémem, který zabraňuje samovolnému navrácení opěráku při odjištění funkce naklápění.

MECHANIKA T-SYNCHRO (1MES02) umožňuje závislé naklápění sedáku a opěráku (nastavení úhlu sedáku 1–9°, nastavení úhlu opěráku 90–111°). Mechanika umožňuje horizontální posuv sedáku a zajištění v 5 polohách. Lze také nastavit odpor naklápění opěráku v závislosti na hmotnosti uživatele. Mechanismus je doplněn antišokovým systémem, který zabraňuje samovolnému navrácení opěráku při odjištění funkce naklápění.

MECHANIKA TB-SYNCHRO (1MES27) umožňuje závislé naklápění sedáku a opěráku (nastavení úhlu sedáku 1–13°, nastavení úhlu opěráku 90–112°). Mechanika dovoluje nastavit horizontální posuv sedáku a aretaci ve 4 polohách. Lze také nastavit odpor naklápění opěráku v závislosti na hmotnosti uživatele (ovládání páčkou). Mechanismus je doplněn antišokovým systémem, který zabraňuje samovolnému navrácení opěráku při odjištění funkce naklápění.

MECHANIKA ASSISTBLOCK (1MEH01) umožňuje zajištění v 5 polohách a závislé naklápění sedáku a opěráku. Lze nastavit odpor naklápění opěráku v závislosti na hmotnosti uživatele.

MECHANIKA ASYNCHRO (1MEA01) umožňuje závislé naklápění sedáku a opěráku. Nastavení úhlu sedáku je 1-9 stupňů, nastavení úhlu opěráku může být v rozmezí 90-111 stupňů. Mechanismus rovněž dovoluje upravit výšku opěráku.

MECHANIKA KLOUB (1MEK04) je tou nejjednodušší základní variantou. Jednoduché ovládání je manuální pomocí šroubového a pákového mechanismu. Kromě nastavení výšky sedu a opěrky mechanika umožňuje zajištění opěráku v kterékoliv poloze v rozmezí 20 stupňů a úpravu jeho vzdálenosti od sedáku. 

 

 

Hodnocení produktu Kancelářská židle NOVELLO WHITE (zelená)
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Počet zákazníků, kteří produkt koupili
6
Nahoru