Medistik DUAL stick

MEDISTIK™ špičkový prostředek pro rychlou úlevu od bolesti znamená čas navíc...
SHOW
ROOM
Medistik DUAL stick Medistik DUAL stick
Medistik DUAL stick Medistik DUAL stick
Medistik DUAL stick Medistik DUAL stick
Medistik DUAL stick Medistik DUAL stick
Medistik DUAL stick Medistik DUAL stick
Medistik DUAL stick Medistik DUAL stick
Kód: 003.26-MEDISTIK-STICK
Medistik DUAL stick
MEDISTIK™ špičkový prostředek pro rychlou úlevu od bolesti znamená čas navíc...

Cena s DPH

380 Kč
Cena bez DPH
314 Kč
Cena při platbě předem:
372 Kč
ušetříte 8 Kč
-
ks
+

Skladová dostupnost

Prodejna Brno:

0 ks

Záruka:

Není

Způsob dopravy:

Standardní doprava

Zakázková výroba:

Ne


Medistik DUAL stick

Medistik™ DUAL Stick

MEDISTIK™ je vysoce účinné analgetikum, které nemá na trhu obdoby z hlediska obsahu i praktičnosti balení.

Medistik je hřejivě chladivý balzám tuhé konzistence s vysokým obsahem účinných látek ve formě výsuvné tyčinky určený k rychlému použití při bolesti svalů, kloubů, vazů a šlach spojené s nadměrnou zátěží, opotřebováním, zhmožděním nebo úrazem.

_Hlavní účinné látky:_ Methyl Salicylate 30 %, Menthol 15 %, Eucalyptus 1 % -

Není nám znám jiný výrobek s takto vysokým obsahem Methyl Salicylatu a Mentholu. Obvyklé složení podobných produktů mivá do 2.5% Mentholu a do 10% Methyl Salicylatu – pokud jej obsahuje.

Pro koho je Medistik určený?

Medistik je vhodný především pro aktivní sportovce, rehabilitační a masérská pracoviště, lázeňská pracoviště , sportovní kluby atd.


MEDISTIK™ DUAL stick - pomáhá tak, jak to potřebujete:

 • extra silný – určený pro chronické i akutní bolesti
 • rychlé řešení bolesti - podobně jako u tuhých deodorantů stačí vysunout a potřít bolestivé místo. Účinné látky pronikají do hloubky, prokrvují tkáň a jejíokolí. Medistik v několika minutách uvolňuje svalové spasmy při sportovním nebo jiném fyzickém nebo pracovním přetížení a zmírňuje, či úplně odstraňuje bolest
 • chytrý výrobek – díky unikátnímu složení hřeje i chladí (podle stavu tkáně)
 • lokální aplikace - Medistik umožňuje snadnou aplikaci pouze v místě bolesti nedochází tak k zatěžování trávicího aparátu, jako je tomu obvykle při konzumaci léků.
 • komfortní aplikace - velmi pohodlná a bezpečná aplikace i _bez potřísnění rukou a nutnosti si je umývat_. Oceníte především při sportovních aktivitách v přírodě (treking, cyklistika, na cestách) a všude tam, kde není voda na umytí rukou. Samořejmě také v pohodlí domova. Aplikace nevyžaduje ruční masáž a umývání rukou po nanesení jako u podobných produktů založených na krémové či gelové bázi.
 • vysoký obsah účinných složek – (30 % Methyl Salicylate, 15% Menthol, 1% Eucalyptus Oil )
 • medistik nebarví kontaktní materiály (tričko, košile apod.), neobsahuje parabeny
 • praktický dárek - díky praktickému balení je Medistik vyhledáván jako vysoce praktický dárek nebo funkční pomůcka pro seniory a sportovce.


Příklady použití:

zatuhlost páteře a krční šíje – bolesti hlavy od krční páteře, bolesti kolen a kyčlí, opotřebovanost kloubů,tenisový loket, fyzické přetížení, částečně bolesti artritického a revmatického původu, nárazové pohmožděniny ( rána pukem, míčkem), zabraňuje podlitinám díky vasodilatačnímu účinku, pooperační stavy, zánětlivé stavy, svalové křeče, prohřátí a prokrvení tkáně…

Medistik hřeje i chladí podle potřeby a stavu tkáně…! Medistik proniká do hlubších vrstev, pokožka nečervená ani při silném hřejivém efektu. Možnost použití i při nachlazení - potřít na noc hrudník a záda ( nutná horizontální poloha).


Vyzkoušejte Medistik

I když vás nic nebolí, můžete vyzkoušet rychlost vstřebávání Medistiku do tkáně. Potřete (jemně přitlačte) snadno přístupné místo - šíji , vnitřní stranu předloktí , bederní páteř – do 2 min pocítíte na šíji hřejivý nebo chladivopálivý pocit, na ostatních částech těla je působení Medistiku podle síly pokožky pozdější 5-10min.

Může se stát, že na různých částech těla jsou i protichůdné pocity, podle druhu problému. Převažuje hřejivý pocit, ale např. přehřátá tkáň bude vždy pociťovat chlad.

Při aplikaci na ochlupenou pokožku doporučujeme zlehka potřít a gel zachycený v ochlupení vmasírovat do pokožky. Pokud není nablízku voda, lze vetřít i nasazeným oblým víčkem Medistiku.Níže uvádíme doplňkové látky obsažené v Medistiku

 • Medistik DUAL stick
 • Medistik DUAL stick
 • Medistik DUAL stick
 • Medistik DUAL stick
 • Medistik DUAL stick
 • Medistik DUAL stick
Methyl Salicylate

Methylsalicylát, látka příbuzná aspirinu, která má mnohostranné účinky vedoucí k tišení zánětů a ke zmírnění bolesti svalů a kloubů. Jedná se o velmi silné lokální anelgetikum použitelné bez předpisu.

Methylsalicylát (olej libavky nebo libavková silice) je organický ester přirozeně produkován mnoha druhy rostlin. Vyrábí se také synteticky, kdy se používá jako vůně, v potravinách a nápojích, a také v mastích.

Sloučenina methylsalicylát byl poprvé izolován (z rostliny Gaultheria procumbens), v roce 1843 francouzskou lékárnou Augusta André Thomas Cahours (1813-1891), který je identifikován jako ester kyseliny salicylové a methanol.

Ilex paraguariensis (Cesmína paraguayská)

Listy cesmíny paraguayské obsahují až dvě procenta kofeinu, třísloviny, teofylin, silice, vitamíny A, B a C a další látky.

Využívá se k výrobě osvěžujících a povzbuzujích nápojů. Odvar z listů má posilující účinky na nervový systém, podporuje trávení a má diuretické účinky. Ovlivňuje pozitivně i svalovou tkáň a má relaxační účinek na hladkou svalovinu a stimulující účinek na srdeční tkáně.

Glukosamin a chondroitin

Glukosamin a chondroitin pomáhají udržovat zdravé kloubní chrupavky, pružnost a pohyblivost kloubů.

Glukosamin sulfát pomáhá při novotvorbě chrupavky a stanoví základ pro každodenní obnovu pojivových tkání v okolí kloubů, včetně šlach, vazů a chrupavek.

Chondroitin sulfát je základní stavební složkou chrupavky, je důležitou živinou pro udržení zdravých kloubů, pomáhá udržovat jejich normální funkci – pružnost a ohebnost.

Boswelia serrata

Boswellia serrata je středně vysoký strom pocházející z Indie Pryskyřice se tradičně používá v ájurvédské medicíně pro léčbu artritidy a jako expektorans ( látky odhleňující ). 

Extrakt z Boswellia serrata se používá především pro své protizánětlivé a bolest tlumícími vlastnosti.

Je obzvláště účinná při snížené pohyblivost kloubů a omezené pružnosti. Na rozdíl od většiny léků tohoto typu, Boswellia serrata, a to i při použití po dlouhou dobu, nezpůsobuje nežádoucí účinky v zažívacím systému.

I když  Boswellia není analgetikum, dosahuje pozitivních účinků u chronických zánětlivých potížích, zejména osteoartritidy kolene…

Methylsulfonylmetham

Methylsulfonylmetham (MSM) je přirozená sloučenina síry, která je důležitá v lidském metabolismu.

Podporuje regeneraci chrupavek, jejichž je přirozenou součástí, ale také se účastí i tvorby vláken kolagenu.

Při své antioxidační aktivitě napomáhá bránit poškozování chrupavky vlivem volných radikálů. Zlepšuje regeneraci a výživu kloubů.

MSM je organickým zdrojem síry a napomáhá synergicky zlepšovat pozitivní působení spolu s glukosaminem a chondroitinem.

Hodnocení produktu Medistik DUAL stick
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Počet zákazníků, kteří produkt koupili
14
Nahoru