Pracovní stůl GATE GE 1800 P

Pravý rohový pracovní stůl s deskovými bočnicemi a podpůrnou kovovou nohou. Průchodka pro kabely. Rozměry: 180 x 120 cm (80 x 40 cm), výška 75,5 cm. Záruka 5 let.

Akce
Pracovní stůl GATE GE 1800 P
Kód: 001.6-GE-1800-P
Pracovní stůl GATE GE 1800 P

Pravý rohový pracovní stůl s deskovými bočnicemi a podpůrnou kovovou nohou. Průchodka pro kabely. Rozměry: 180 x 120 cm (80 x 40 cm), výška 75,5 cm. Záruka 5 let.


Cena s DPH

6 796 Kč
Cena bez DPH
5 616 Kč
-5 %
SLEVA
Doporučená cena
7 154 Kč
Cena při platbě předem:
6 660 Kč
ušetříte 136 Kč

Skladová dostupnost

Výrobek vyrábíme na zakázku s přibližným termínem dodání: 14 dnů

Záruka:

60 měsíců

Výrobce:

HOBIS

Způsob dopravy:

Speciální doprava

Zakázková výroba:

Ano


Sestavte si výrobek podle svých představ
Otevřete si konfigurátor a vyberte si vhodné barevné provedení, rozměry, detaily, atd.
Pracovní stůl GATE GE 1800 P
STOLY HOBIS Gate:

Pracovní desky: Tloušťka pracovní desky 25 mm a důkladná konstrukce zajistí, že pracovní stoly můžete rovnoměrně zatížit až na 100 kg. Hrany ABS 2 mm ochrání stoly Gate před případným nechtěným nešetrným zacházením. Kabely od PC či stolní lampy vám již nebudou na stole překážet. V pracovní desce jsou umístěny praktické průchodky, kterými kabely jednoduše svedete pod desku a tam je zacvaknete do připravených kabelových držáků.

Podnože: Boční podnože jsou vyrobené z desek silných 18 mm, ohraněných hranou ABS 2 mm. Stůl je dovybaven podpůrnou kovovou nohou. Nemáte ideálně rovnou podlahu? Nevadí. Nohy jsou vybaveny výškově stavitelnou rektifikací, která jde vyšroubovat o 15 mm. Takže si stůl srovnáte do perfektní roviny.

Parametry stolu:

 • pravý rohový pracovní stůl
 • šířka: 120 cm (šířka 1: 80 cm, šířka 2: 40 cm)
 • délka: 180 cm
 • výška: 75,5 cm
 • hmotnost: 48,9 kg
 • výšková rektifikace
 • skryté vedení kabeláže
 • kovová noha pro větší stabilitu
 • důkladné osazení ABS hranami
 • barva: dle výběru (deska) / třešeň, bílá, nebo šedá (korpus) / černá, nebo šedá (kovová noha)
 • záruka: 5 let
 • Pracovní deska

  Pracovní deska stolu je tvarována tak, abyste mohli maximálně využít plochu desky a najít optimální pozici pro monitor svého počítače. Pracovní deska stolu má tloušťku 25 mm a je vybavena ABS hranou.

  O kabely od PC či stolní lampy se postará praktická průchodka, která kabely jednoduše svede pod desku, kde si s nimi poradí chytře zkonstruované úchyty. Budete tak mít jistotu, že se kabely nezapletou a nebudou vám překážet při práci.

  Konstrukce stolu splňuje vysoké nároky na kvalitu a ergonomii (ČSN EN 527–1) a odpovídají tak normám ČSN EN 527–2, ČSN EN 527–3, ČSN 910001 a ČSN 910100.

  Navrhněte si svojí novou kancelář

  Máte chuť vytvořit si sami snadno a rychle 3D vizualizaci Vaší nové kanceláře? 

  Využijte náš 3D NÁVRHÁŘ KANCELÁŘÍ. Navrhnout si vlastní kancelář nebylo nikdy jednodušší. 

   

  SPUSTIT NÁVRHÁŘ

  Atypická výroba

  Nevybrali jste si z naší široké nabídky standardních prvků? Nevadí, kontaktujte nás!

  Jsme připraveni pro Vás najít vhodné řešení a vyrobit  nábytek dle požadovaných parametrů a rozměrů. 

  Podnože stolů HOBIS Flex

  Moderní vzhled i funkčnost – tak by se daly stručně charakterizovat podnože stolů FLEX. Kabelové rozvody mohou být vedeny od pracovní desky na zem skrytě – vnitřní částí podnože. Vše je ale dokonale ukryto elegantními plastovými kryty, takže nikde nic nepřekáží. Plastové kryty lze v případě potřeby velmi snadno sejmout.

  Podnože jsou osazeny výškově stavitelnou rektifikací, což umožňuje dorovnat v případě nerovnosti podlahy stůl až o 1,5 cm.

   

  Příčka (trnož), která spojuje obě nohy a zajišťuje tak jejich stabilitu, je vyrobena z vytvarovaného plechu tak, aby pojala co největší množství kabelů. Pro větší soukromí lze na příčku dodatečně připevnit krycí desku.

   

  Řetězení – konstrukce podnoží stolů FLEX umožňuje tzv. řetězení. Pokud je potřeba propojit do řady více stolů, je možné mezi stoly vynechat 1 ks kovové podnože.

  Montáž

  Aby se zásilka dostala bezpečně až do vaší kanceláře, dodáváme produkt demontovaný v několika samostatných, bezpečně zabalených balících.

  Součástí každého balení je také přehledný návod. Montáž je velice jednoduchá a zvládne ji každý. Po domluvě Vám zajistíme odbornou montáž kancelářského nábytku HOBIS.

   

  Hodnocení produktu Pracovní stůl GATE GE 1800 P
  5
  0x
  4
  0x
  3
  0x
  2
  0x
  1
  0x
  Počet zákazníků, kteří produkt koupili
  0
  Nahoru