Proč nakupovat u nás

Dobře víme, že nejlepším zákazníkem je vracející se zákazník, který je spokojený s našimi službami. Proto v naší společnosti dodržujeme 3 hlavní principy, které nás odlišují od konkurence a jsou důvodem, proč se lidé nakupují u nás:


Profesionální pomoc

Nadstandardní péče o naše zákazníky provází váš nákup už od úplného začátku. Ať zakoupíte kancelářský nábytek v naší prodejně v Brně, nebo v internetovém obchodě Rafni.cz, profesionálové z našeho týmu s mnohaletou zkušeností v oboru jsou vám k dispozici při výběru zboží podle vašich požadavků. Můžete se na nás obrátit se všemi dotazy ohledně nabízených produktů. K dispozici je pro všechny také náš servis a široký výběr náhradních dílů na skladě.


Ideální prostředí pro nákup

Pro jednoduchý a pohodlný nákup jsme pro vás připravili internetovou prezentaci, která je díky své přehlednosti, mnoha informacemi o produktech a užitečnými funkcemi velkým pomocníkem při výběru vhodného nábytku do kanceláře. Pokud se chcete seznámit se zbožím osobně před nákupem, budeme rádi, když nás navštívíte v naší brněnské prodejně.


Rychlost a komunikace

Protože i my jsme v běžném životě zákazníky, víme, jak moc je pro nás důležitá komunikace s prodejcem a následné rychlé doručení či možnost včasného vyzvednutí zboží. Proto je u nás pro všechny k dispozici vyškolená zákaznická podpora, na kterou se můžete obrátit s jakoukoliv otázkou ohledně sortimentu nebo objednávky. Zboží na vás čeká v našem vlastním skladu. Díky tomu můžeme zákazníkům zajistit rychlé odeslání zakoupeného zboží či expresní výdej v naší prodejně.