Zátěžová židle CONCORDE

Extra kvalitní zátěžová židle, provozy 7/24 h, nosnost 159 kg, záruka 5 let pro třísměnný provoz

Akce
Zátěžová židle CONCORDE Zátěžová židle CONCORDE
Zátěžová židle CONCORDE Zátěžová židle CONCORDE
Zátěžová židle CONCORDE Zátěžová židle CONCORDE
Kód: 001.4-CONCORDE
Zátěžová židle CONCORDE

Extra kvalitní zátěžová židle, provozy 7/24 h, nosnost 159 kg, záruka 5 let pro třísměnný provoz


Cena s DPH

48 024 Kč + DOPRAVA ZDARMA
Cena bez DPH
39 689 Kč
-15 %
SLEVA
Doporučená cena
56 499 Kč
Cena při platbě předem:
47 064 Kč
ušetříte 960 Kč

Skladová dostupnost

Výrobek vyrábíme na zakázku s přibližným termínem dodání: 14 dnů

Záruka:

60 měsíců

Výrobce:

ANTARES

Způsob dopravy:

Speciální doprava

Zakázková výroba:

Ano


Sestavte si výrobek podle svých představ
Otevřete si konfigurátor a vyberte si vhodné barevné provedení, rozměry, detaily, atd.
Zátěžová židle CONCORDE

Zátěžová židle CONCORDE 2424 pro nejnáročnější prostředí s intenzívním používáním 24 hod. denně. Židle CONCORDE pro nonstop použití výrazně překračuje normy a standardy testování na zatížení a opotřebení.

Bez problémů tak obstojí v náročných nonstop provozech či jiných vícesměnných provozech (velíny, vrátnice apod.).

Garantujeme Vám nosnost do 159 kg a 5 letou záruku pro použití v třísměnném provozu.

Kvalitní synchronní mechanika s možností aretace v pěti polohách a s nastavením síly protiváhy umožňuje pohodlné, ale především zdravé dynamické sezení.

Základní funkce se ovládají pomocí komfortních tlačítek, která jsou zabudovaná v nastavitelných područích. Dotykové části područí jsou vyrobeny z měkkého materiálu. Vysoké opěradlo je snadno výškově nastavitelné systémem UP-DOWN (7 poloh).

Samozřejmostí je i nastavení hloubky sedáku s vratným mechanismem a pružinou.  

Židle je čalouněna do speciálního potahu Silhouette (nešpinivá úprava, ohnivzodrný, s odolností 180.000 otáček). 

Potah sedáku je snímatelný - z hygienických důvodů může být měněn s každým střídáním operátora. Potah lze prát při 40°C.

 

Vlastnosti a výhody:

 • extra odolné zátěžové křeslo
 • garantovaná nosnost do 159 kg
 • snadno nastavitelná výška opěráku systém UP-DOWN  v sedmi krocích
 • výškově nastavitelné područe s měkkou dotykovou plochou
 • ovládání židle je integrované do područí
 • hloubkové nastavení sedáku 
 • snímatelný potah sedáku
 • záruka 5 let při intenzívním třísměnném používání


Rozměry a parametry:

 • celková výška: 119–138 cm
 • šířka: 69 cm
 • hloubka sedáku: 73 cm
 • výška sedáku: 46–56 cm
 • nosnost: 159 kg
 • hmotnost: 31,8 kg
 • Zátěžová židle CONCORDE
 • Zátěžová židle CONCORDE
 • Zátěžová židle CONCORDE
Synchronní mechanismus

Princip synchronní mechaniky spočívá v automatickém (synchronním) nastavení optimálního úhlu mezi sedákem a opěrákem židle. Pokud se naklápí opěrák, upravuje se zároveň náklon sedáku tak, aby páteř sedícího byla vždy v optimální poloze. Synchronní židle umožňují zdravější dynamické sezení (více se dozvíte ZDE)

Může se zdát, že mechanik židlí je nespočet a vyznat se v nich je problém. Není to pravda. Kromě levnějších židlí se základním mechanismem (úprava tuhosti houpání v závislosti na hmotnosti, nastavení výšky sedu a možnost blokace houpání) se mechanismus kancelářských křesel dělí na synchronní a asynchronní. Někteří výrobci ke každému mechanismu přidávají "něco na víc" nebo je kombinují. Proto mohou některé popisy zákazníka dezorientovat.

Chcete se dozvědět více informací o křeslových mechanikách? Rádi byste si vybrali tu správnou židli pro zdravé sezení? ZDE naleznete všechny informace.

O křeslových mechanikách

Kancelářská křesla a herní židle se vyznačují pevně nastaveným úhlem mezi sedákem a opěrákem. Mechanismus křesla umožňuje nastavení výšky sezení a funkce houpání. Levnější typy křeslových mechanik umožňují zablokovat náklon (houpání) křesla jen v jedné poloze. Dražší křesla obvykle disponují mechanikou, pomocí které lze houpání zablokovat ve více polohách. V obou případech je obvykle samozřejmostí možnost nastavení tuhosti houpání dle hmotnosti uživatele.

Na trhu jsou k dostání také synchronní křesla a synchronní herní židle. Jedná se o jakéhosi křížence, který spojuje výhody kancelářského křesla (obvykle prestižní vzhled) s dobrou ergonomií synchronní kancelářské židle.

Chcete se dozvědět více informací o křeslových mechanikách? Rádi byste si vybrali tu správnou židli pro zdravé sezení? ZDE naleznete všechny informace.

 

 

LD Seating - poctivá česká výroba

Všechny výrobky jsou vyráběny s pečlivostí a poctivostí.

Ruční výroba a individuální pozornost dodává výrobkům osobitého ducha a nedocenitelnou přidanou hodnotu.

Cit, se kterým je každá židle vyráběna je tím, co dělá z pouhého řemesla skutečné umění.

Dlouholetá tradice předávaná z generace na generaci a lety prověřené zkušenosti.

O mechanikách ALBA

MECHANIKA SYNCHRO (1MES01) umožňuje aretaci (zajištění) v 5 polohách a závislé naklápění sedáku a opěráku. Nastavení úhlu sedáku je 1-9 stupňů, nastavení úhlu opěráku může být v rozmezí 90-111 stupňů. Mechanika je doplněna antišokovým systémem, který zabraňuje samovolnému navrácení opěráku při odjištění funkce naklápění.

MECHANIKA T-SYNCHRO (1MES02) umožňuje závislé naklápění sedáku a opěráku (nastavení úhlu sedáku 1–9°, nastavení úhlu opěráku 90–111°). Mechanika umožňuje horizontální posuv sedáku a zajištění v 5 polohách. Lze také nastavit odpor naklápění opěráku v závislosti na hmotnosti uživatele. Mechanismus je doplněn antišokovým systémem, který zabraňuje samovolnému navrácení opěráku při odjištění funkce naklápění.

MECHANIKA TB-SYNCHRO (1MES27) umožňuje závislé naklápění sedáku a opěráku (nastavení úhlu sedáku 1–13°, nastavení úhlu opěráku 90–112°). Mechanika dovoluje nastavit horizontální posuv sedáku a aretaci ve 4 polohách. Lze také nastavit odpor naklápění opěráku v závislosti na hmotnosti uživatele (ovládání páčkou). Mechanismus je doplněn antišokovým systémem, který zabraňuje samovolnému navrácení opěráku při odjištění funkce naklápění.

MECHANIKA ASSISTBLOCK (1MEH01) umožňuje zajištění v 5 polohách a závislé naklápění sedáku a opěráku. Lze nastavit odpor naklápění opěráku v závislosti na hmotnosti uživatele.

MECHANIKA ASYNCHRO (1MEA01) umožňuje závislé naklápění sedáku a opěráku. Nastavení úhlu sedáku je 1-9 stupňů, nastavení úhlu opěráku může být v rozmezí 90-111 stupňů. Mechanismus rovněž dovoluje upravit výšku opěráku.

MECHANIKA KLOUB (1MEK04) je tou nejjednodušší základní variantou. Jednoduché ovládání je manuální pomocí šroubového a pákového mechanismu. Kromě nastavení výšky sedu a opěrky mechanika umožňuje zajištění opěráku v kterékoliv poloze v rozmezí 20 stupňů a úpravu jeho vzdálenosti od sedáku. 

 

 

Základní parametry
 • Výška postavy
  200 cm
 • Područe
  Dle výběru
 • Sedák - posun
  Ano
Hodnocení produktu Zátěžová židle CONCORDE
Průměrná známka na základě
1 hodnocení
5
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Počet zákazníků, kteří produkt koupili
0
 • Aly
 • 5
hodnoceno: 24. 3. 2019 10:01:19
Nahoru