Židle 1850 SYN Omnia Memory ALU PDH

Židle s vysokým opěrákem se sítí a podhlavníkem, sedák s vrchní vrstvou paměťové pěny Memory foam. Synchronní mechanismus, nosnost 130 kg, záruka 5 let.

Židle 1850 SYN Omnia Memory ALU PDH Židle 1850 SYN Omnia Memory ALU PDH
Židle 1850 SYN Omnia Memory ALU PDH Židle 1850 SYN Omnia Memory ALU PDH
Židle 1850 SYN Omnia Memory ALU PDH Židle 1850 SYN Omnia Memory ALU PDH
Kód: 001.4-1850-SYN-OMNIA-MEM-ALU-PDH
Židle 1850 SYN Omnia Memory ALU PDH

Židle s vysokým opěrákem se sítí a podhlavníkem, sedák s vrchní vrstvou paměťové pěny Memory foam. Synchronní mechanismus, nosnost 130 kg, záruka 5 let.


Cena s DPH

9 390 Kč + DOPRAVA ZDARMA
Cena bez DPH
7 760 Kč
Cena při platbě předem:
9 202 Kč
ušetříte 188 Kč

Skladová dostupnost

Výrobek vyrábíme na zakázku s přibližným termínem dodání: 14 dnů

Záruka:

60 měsíců

Výrobce:

ANTARES a.s.

Způsob dopravy:

Standardní doprava

Zakázková výroba:

Ano


Sestavte si výrobek podle svých představ
Otevřete si konfigurátor a vyberte si vhodné barevné provedení, rozměry, detaily, atd.
Židle 1850 SYN Omnia Memory ALU PDH

Kancelářská židle 1850 SYN Omnia Memory ALU PDH je moderní ergonomická pracovní židle s opěrákem z prodyšné síťoviny, která se vyznačuje velmi kvalitním zpracováním i výbornou ergonomií.

Vysoký ergonomicky tvarovaný opěrák je výškově nastavitelný. Součástí opěráku je integrovaná, výškově nastavitelná bederní opěrka. Opěrák je potažený velice kvalitní prodyšnou síťovinou.

Ergonomicky tvarovaný sedák je vyrobený z kvalitní paměťové pěny, která zaručuje velice dlouhou životnost a tvarovou stálost.

Židle je vybavená kvalitní synchronní mechanikou se 5 násobnou aretací s možností nastavení síly protiváhy dle hmotnosti sedícího.

Uživatel si může snadno najít vhodnou pracovní polohu a mechaniku zablokovat. Nebo naopak mechaniku odblokovat a při správném nastavení přítlaku opěráku na záda využívat tzv. dynamických vlastností synchronní mechaniky tz. že se židle přizpůsobuje pohybům sedícího.

Za příplatek lze židli vybavit ppraktickými doplňky. Samozřejmostí je volba barvy látky sedáku a barevného odstínu síťoviny.

Vlastnosti a parametry:

 • vysoký opěrák se sítí a podhlavníkem,
 • sedák s vrchní vrstvou paměťové pěny Memory foam tl. 20 mm,
 • orámování pěny vždy potahem šedé barvy, rovněž i boční hrana podhlavníku,
 • výplň sedáku PU pěna T4055,
 • opěrák s volitelným typem síťoviny,
 • výškově nastavitelná bederní opěrka,
 • nastavení výšky opěráku,
 • synchronní mechanismus s pětinásobnou aretací a nastavením síly protiváhy,
 • kolečka (průměr 60 mm) pro měkké podlahy,
 • aluminiový leštěný kříž,

 • celková výška: 127-135 cm
 • šířka: 64 cm
 • hloubka sedáku: 45 cm
 • výška sedu: 44-52 cm
 • materiál: plast / kov / látka / síť
 • hmotnost: 13,2 kg
 • nosnost: 130 kg
 • barva: dle výběru / černá (plasty) / leštěný hliník (kříž)
 • záruka: 5 let
  • Židle 1850 SYN Omnia Memory ALU PDH
  • Židle 1850 SYN Omnia Memory ALU PDH
  • Židle 1850 SYN Omnia Memory ALU PDH
  Synchronní mechanismus

  Princip synchronní mechaniky spočívá v automatickém (synchronním) nastavení optimálního úhlu mezi sedákem a opěrákem židle. Pokud se naklápí opěrák, upravuje se zároveň náklon sedáku tak, aby páteř sedícího byla vždy v optimální poloze. Synchronní židle umožňují zdravější dynamické sezení (více se dozvíte ZDE)

  Může se zdát, že mechanik židlí je nespočet a vyznat se v nich je problém. Není to pravda. Kromě levnějších židlí se základním mechanismem (úprava tuhosti houpání v závislosti na hmotnosti, nastavení výšky sedu a možnost blokace houpání) se mechanismus kancelářských křesel dělí na synchronní a asynchronní. Někteří výrobci ke každému mechanismu přidávají "něco na víc" nebo je kombinují. Proto mohou některé popisy zákazníka dezorientovat.

  Chcete se dozvědět více informací o křeslových mechanikách? Rádi byste si vybrali tu správnou židli pro zdravé sezení? Zde Vám poradíme jak vybrat tu správnou. Na našem blogu se také dozvíte podrobnější informace o kancelářských židlích křeslech.

  Jak se vyznat v mechanikách?

  Může se zdát, že vyznat se v mechanikách kancelářských židlí a křesel je velmi složité. Opak je pravdou. Druhy mechanismů se dělí do třech skupin. Ovšem mnoho výrobců své mechaniky vylepšuje praktickými doplňky, které přispívají k jednoduššímu ovládání židle a k pohodlnému sezení. A dle těchto vylepšení mechanismy také pojmenovávají. Jedná se ale o tři základní mechaniky: houpací, synchronní a asynchronní. HOUPACÍ MECHANIKA je nejjednodušší typ mechaniky. Opěrák i sedák tvoří jeden celek. Lze nastavit sílu protiváhy dle hmotnosti sedícího, ale není možné nastavit sklon a výšku opěráku nebo posun sedáku. ASYNCHRONNÍ MECHANIKA je v drtivé většině výbavou běžných kancelářských židlí. Mechanismus, který je většinou ovládán třemi páčkami, umožňuje nezávislé nastavení sedáku a opěráku- ty netvoří jeden celek. Židle neumožňuje houpání. SYNCHRONNÍ MECHANIKOU jsou většinou osazeny dražší kancelářské židle, které zároveň splňují všechny nároky na ergonomii a komfort sezení. Tato židle se vždy "přizpůsobí" v rámci předem určeného nastavení tělu a zajistí co možná nejzdravější sezení. Mechanismus podporuje DYNAMICKÉ SEZENÍ. Synchronní mechanika také umožňuje aretaci opěráku v určité poloze a nastavení síly protiváhy dle hmotnosti- tedy to, do jaké míry se lze na židli houpat. Chcete se o křeslových mechanikách dozvědět více? ZDE NAJDETE VŠECHNY INFORMACE. Na našem blogu také poradíme JAK VYBRAT KANCELÁŘSKOU ŽIDLI Vám na míru.

  LD Seating - poctivá česká výroba

  Všechny výrobky jsou vyráběny s pečlivostí a poctivostí.

  Ruční výroba a individuální pozornost dodává výrobkům osobitého ducha a nedocenitelnou přidanou hodnotu.

  Cit, se kterým je každá židle vyráběna je tím, co dělá z pouhého řemesla skutečné umění.

  Dlouholetá tradice předávaná z generace na generaci a lety prověřené zkušenosti.

  O mechanikách ALBA

  MECHANIKA SYNCHRO (1MES01) umožňuje aretaci (zajištění) v 5 polohách a závislé naklápění sedáku a opěráku. Nastavení úhlu sedáku je 1-9 stupňů, nastavení úhlu opěráku může být v rozmezí 90-111 stupňů. Mechanika je doplněna antišokovým systémem, který zabraňuje samovolnému navrácení opěráku při odjištění funkce naklápění.

  MECHANIKA T-SYNCHRO (1MES02) umožňuje závislé naklápění sedáku a opěráku (nastavení úhlu sedáku 1–9°, nastavení úhlu opěráku 90–111°). Mechanika umožňuje horizontální posuv sedáku a zajištění v 5 polohách. Lze také nastavit odpor naklápění opěráku v závislosti na hmotnosti uživatele. Mechanismus je doplněn antišokovým systémem, který zabraňuje samovolnému navrácení opěráku při odjištění funkce naklápění.

  MECHANIKA TB-SYNCHRO (1MES27) umožňuje závislé naklápění sedáku a opěráku (nastavení úhlu sedáku 1–13°, nastavení úhlu opěráku 90–112°). Mechanika dovoluje nastavit horizontální posuv sedáku a aretaci ve 4 polohách. Lze také nastavit odpor naklápění opěráku v závislosti na hmotnosti uživatele (ovládání páčkou). Mechanismus je doplněn antišokovým systémem, který zabraňuje samovolnému navrácení opěráku při odjištění funkce naklápění.

  MECHANIKA ASSISTBLOCK (1MEH01) umožňuje zajištění v 5 polohách a závislé naklápění sedáku a opěráku. Lze nastavit odpor naklápění opěráku v závislosti na hmotnosti uživatele.

  MECHANIKA ASYNCHRO (1MEA01) umožňuje závislé naklápění sedáku a opěráku. Nastavení úhlu sedáku je 1-9 stupňů, nastavení úhlu opěráku může být v rozmezí 90-111 stupňů. Mechanismus rovněž dovoluje upravit výšku opěráku.

  MECHANIKA KLOUB (1MEK04) je tou nejjednodušší základní variantou. Jednoduché ovládání je manuální pomocí šroubového a pákového mechanismu. Kromě nastavení výšky sedu a opěrky mechanika umožňuje zajištění opěráku v kterékoliv poloze v rozmezí 20 stupňů a úpravu jeho vzdálenosti od sedáku. 

   

   

  Základní parametry
  • Výška postavy
   200 cm
  • Nosnost
   130 kg
  • Bederní opěrka zad
   Ano
  • Sedák - náklon
   Ano
  • Područe
   Dle výběru
  • Opěrka hlavy
   Ano
  • Sedák - posun
   Ano
  Hodnocení produktu Židle 1850 SYN Omnia Memory ALU PDH
  Průměrná známka na základě
  1 hodnocení
  5
  Počet zákazníků, kteří produkt koupili
  0
  Nahoru