Židle Orly (masivní sedák)

Židle Orly (masivní sedák). Vhodná do zátěžového provozu.

Akce
Židle Orly (masivní sedák)
Kód: 003.11-Orly/MASIV
Židle Orly (masivní sedák)

Židle Orly (masivní sedák). Vhodná do zátěžového provozu.


Cena s DPH

3 850 Kč + DOPRAVA ZDARMA
Cena bez DPH
3 182 Kč
-3 %
SLEVA
Doporučená cena
3 950 Kč
Cena při platbě předem:
3 773 Kč
ušetříte 77 Kč
-
ks
+

Skladová dostupnost

Prodejna Brno:

0 ks

Záruka:

24 měsíců

Výrobce:

ITTC STIMA, spol. s r.o.

Způsob dopravy:

Standardní doprava

Zakázková výroba:

Ne


Židle Orly (masivní sedák)

Základem každé domácnosti je mimo jiné židle a křeslo- aneb „kdo má židli, ten bydlí a kdo má křeslo má i žezlo“. Židle je naším společníkem při konzumaci delikátních i nenáročných jídlech a pomocníkem při práci. Křeslo nám pak poskytuje útočiště pro relaxaci s přáteli, rodinou nebo s knihou.

Židle Orly má konstrukci z masivního dřeva. Její vkusné a neagresivní křivky se ihned skamarádí s Vaší jídelnou či kuchyní, kterou obohatí a prosvětlí. Díky své odolnosti židle obstojí i v zátěžovém provozu restaurací. Nespěchejte a dopřejte si u každého jídla dokonalé pohodlí.

Klíčové vlastnosti a výhody:

  • vhodná i do zátěžového provozu
  • tradiční vzhled
  • skvělý poměr kvalita/cena
  • záruka 2 roky

Rozměry a parametry:

  • šířka: 45 cm
  • hloubka: 40 cm
  • výška: 90 cm
  • výška pod sedák: 47 cm
  • nosnost: 130 kg
  • barva: dub masiv (lak)

Pro chvíle, na kterých záleží

Dřevěné židle jsou vyráběny s důrazem na tradiční hodnoty.

Užijte si chvíle v blízkosti své rodiny a přátel.

Díky dřevěným židlím se pro Vás i ten nejvšednější okamžik stane nezapomenutelným.

Se dřevěnými židlemi je spojen osobitý duch, který umocňuje vztah k lidem a místům, v momentech, na kterých skutečně záleží.

Druhy a tvrdost dřeva

Materiál židle je nejdůležitějším faktorem při výběru židle. Kromě stabilních kovových židlí, které mohou najít při odpovídajícím ošetření (lak, barva) využití i v exteriéru, jsou stále nejčastěji žádané židle dřevěné. Více o materiálech pro výrobu dřevěného nábytku a jejich zpracování se dozvíte zde. Dřevo dělíme fakticky do třech skupin: měkké dřevo, středně tvrdé dřevo a tvrdé dřevo. Mezi měkká dřeva řadíme především většinu jehličnanů, ale také třeba břízu nebo olši. Tato dřeva jsou dobře opracovatelná a židle z nich zhotovené jsou cenově dostupné a v suchém prostředí vydrží velmi dlouhou dobu. Středně tvrdé dřevo je nejvýužívanější při výrobě židlí. Jedná se o duby (některé druhy - především zahraniční -  můžeme řadit i do tvrdých dřev), ořech a mnoho ovocných stromů (třešeň, jabloň, švestka..). Židle z těchto materiálu jsou vhodné do restaurací a jídelen. Z tvrdého dřeva jako je habr, buk nebo exotické dřeviny (cedr, eben, kaučukové dřevo...) jsou židle určené vesměs pro velmi náročný provoz. Při nákupu židle je dobré dávat pozor i na konstrukci židle. Pro odolné židle je charakteristický tlustší rám a lepené spoje mohou být vyztuženy šrouby. Kvalitu ale zaručuje také výroba tzv. "ohýbaním". Tento proces spočívá v napařování dřevěných hranolů, následném tvarováním a fixací kovovou sponou. Způsob ošetření povrchu dřeva je také velmi důležitý. Neupravené dřevo se velmi lehce deformuje. Zda zvolit dřevo lakované nebo mořené je čistě na našem vkusu. Obecně ale platí, že moření je kvalitnějším způsobem ošetření a jeho barevné odstíny se přirozeně podobají nezaměnitelným barvám přírodním. V případě, že je židle polstrovaná, je lepší zvolit materiál čalounění, který je odolný proti pohlcování prachu a tekutin. Pokud potřebujete pomoc při výběru nábytku, rádi Vám poradíme.

Hodnocení produktu Židle Orly (masivní sedák)
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Počet zákazníků, kteří produkt koupili
0
Nahoru