Židle Silvana (zakázkové čalounění)

Jídelní židle SILVANA s čalouněným sedákem vyrobená z bukového dřeva za výhodnou cenu. Vhodná do domácnosti i do zátěžového provozu. Záruka 3 roky.

Židle Silvana (zakázkové čalounění)
Kód: 001.11-Silvana/ZAK
Židle Silvana (zakázkové čalounění)

Jídelní židle SILVANA s čalouněným sedákem vyrobená z bukového dřeva za výhodnou cenu. Vhodná do domácnosti i do zátěžového provozu. Záruka 3 roky.


Cena s DPH

1 550 Kč
Cena bez DPH
1 281 Kč
Cena při platbě předem:
1 519 Kč
ušetříte 31 Kč

Skladová dostupnost

Výrobek vyrábíme na zakázku s přibližným termínem dodání: 35 dnů

Záruka:

36 měsíců

Výrobce:

ITTC STIMA, spol. s r.o.

Způsob dopravy:

Standardní doprava

Zakázková výroba:

Ano


Sestavte si výrobek podle svých představ
Otevřete si konfigurátor a vyberte si vhodné barevné provedení, rozměry, detaily, atd.
Židle Silvana (zakázkové čalounění)

Pevná celomasivní jídelní židle SILVANA Vám zajisté udělá radost nejen doma. Je také určena pro zátěžový provoz, takže se skvělé hodí do restaurací, kaváren či cukráren.

Jídelní židle SILVANA se vyrábí z velice kvalitního dřeva. Čalouněný sedák Vám zajistí příjemné posezení. Sympatické křivky židle se vkusně spojí s každým druhem interiéru.

V konfigurátoru lze vybrat barvu látky čalounění.

Vlastnosti a výhody:

 • odolnost a pevnost
 • příjemný materiál odpovídající kvality
 • vhodná do kuchyní i jídelen
 • vhodná do zátěžového provozu
 • záruka 3 roky

Rozměry a parametry:

 • výška: 95 cm
 • výška po sedák: 48 cm
 • šířka: 47 cm
 • hloubka: 45 cm
 • max. nosnost: 140 kg
 • zakázkové čalounění, doba dodání 4-6 týdnů

Pro chvíle, na kterých záleží

Dřevěné židle jsou vyráběny s důrazem na tradiční hodnoty.

Užijte si chvíle v blízkosti své rodiny a přátel.

Díky dřevěným židlím se pro Vás i ten nejvšednější okamžik stane nezapomenutelným.

Se dřevěnými židlemi je spojen osobitý duch, který umocňuje vztah k lidem a místům, v momentech, na kterých skutečně záleží.

Druhy a tvrdost dřeva

Materiál židle je nejdůležitějším faktorem při výběru židle. Kromě stabilních kovových židlí, které mohou najít při odpovídajícím ošetření (lak, barva) využití i v exteriéru, jsou stále nejčastěji žádané židle dřevěné. Více o materiálech pro výrobu dřevěného nábytku a jejich zpracování se dozvíte zde. Dřevo dělíme fakticky do třech skupin: měkké dřevo, středně tvrdé dřevo a tvrdé dřevo. Mezi měkká dřeva řadíme především většinu jehličnanů, ale také třeba břízu nebo olši. Tato dřeva jsou dobře opracovatelná a židle z nich zhotovené jsou cenově dostupné a v suchém prostředí vydrží velmi dlouhou dobu. Středně tvrdé dřevo je nejvýužívanější při výrobě židlí. Jedná se o duby (některé druhy - především zahraniční -  můžeme řadit i do tvrdých dřev), ořech a mnoho ovocných stromů (třešeň, jabloň, švestka..). Židle z těchto materiálu jsou vhodné do restaurací a jídelen. Z tvrdého dřeva jako je habr, buk nebo exotické dřeviny (cedr, eben, kaučukové dřevo...) jsou židle určené vesměs pro velmi náročný provoz. Při nákupu židle je dobré dávat pozor i na konstrukci židle. Pro odolné židle je charakteristický tlustší rám a lepené spoje mohou být vyztuženy šrouby. Kvalitu ale zaručuje také výroba tzv. "ohýbaním". Tento proces spočívá v napařování dřevěných hranolů, následném tvarováním a fixací kovovou sponou. Způsob ošetření povrchu dřeva je také velmi důležitý. Neupravené dřevo se velmi lehce deformuje. Zda zvolit dřevo lakované nebo mořené je čistě na našem vkusu. Obecně ale platí, že moření je kvalitnějším způsobem ošetření a jeho barevné odstíny se přirozeně podobají nezaměnitelným barvám přírodním. V případě, že je židle polstrovaná, je lepší zvolit materiál čalounění, který je odolný proti pohlcování prachu a tekutin. Pokud potřebujete pomoc při výběru nábytku, rádi Vám poradíme.

Hodnocení produktu Židle Silvana (zakázkové čalounění)
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Počet zákazníků, kteří produkt koupili
0
Nahoru