Polohovací stůl LIFT VISION

Kód: 003122-LIFT-VIZION
Výrobce:
8 990 Kč
Cena bez DPH
7 429,75 Kč
Platba předem
8 810 Kč (-180 Kč)
Skladem u dodavatele Předběžný termín dodání: 21 dnů
ks

Kvalitní elektricky nastavitelný stůl, 2 motory, 3 segmenty, výška 58-123 cm, antikolizní systém, automatické nastavení, funkce připomenutí atd. Pro vysoké postavy i děti. Více

Elektricky nastavitelné stoly si nacházejí stále častěji cestu do kanceláří i domácích pracoven. Polohovací stůl LIFT VISION představuje cenově dostupné, a přitom profesionální řešení pro rychlé a komfortní nastavení výšky pracovního stolu.

PROFESIONÁLNÍ ŘEŠENÍ ZA SKVĚLOU CENU

Kvalitní polohovací stůl představuje perfektní řešení pro každou situaci. Standardní výška pracovního stolu (75 cm) v mnohých případech není vyhovující. Nejde pouze o výšku postavy.

Především tělesné proporce (délka trupu a délka nohou) nejvíce ovlivňují potřebnou výšku pracovní plochy stolu. 
Jestliže se pracovní plocha stolu nenachází v optimální výšce, jsme nuceni zaujmout nepřirozenou pracovní pozici. 

A každá nepřirozená pracovní pozice vede k přetížení pohybového aparátu, únavě a zdravotním komplikacím. 

Nastavitelný stůl je proto skvělým řešením pro lidi, kteří tráví hodně času seděním u počítače, nebo pracujícím na projektech. Polohovatelné stoly umožňují snadnou změnu výšky. Je možné střídat práci ve stoje a v sedu a tím snižovat riziko bolesti zad. 

KLÍČOVÁ JE STABILITA

Při výběru nastavitelného stolu je důležité dbát především na stabilitu, zejména v poloze, kdy je stůl vysunutý nahoru. Stabilita stolu je klíčová pro bezpečné a pohodlné pracovní prostředí. Nespolehlivý nebo nestabilní stůl může způsobovat nejen nepohodlí, ale rovněž představuje zvýšené riziko úrazu nebo poškození drahého vybavení po jeho pádu ze stolu na zem.

Je zřejmé, že polohovací stoly nedosahují stability běžných stolů se svařovanou nebo šroubovanou konstrukcí. Nicméně i mezi polohovacími stoly lze najít výrobky s velice špatnou stabilitou. 

Stabilita stolu závisí na kvalitě konstrukce a použitého materiálu. Polohovací stůl LIFT VISION vyniká vysoce kvalitním provedením všech klíčových částí pro nastavení výšky pracovní plochy. 

Samozřejmostí je funkce rektifikace, díky které lze snadno vyrovnat případné nerovnosti podlahy. 

a

SPOLEHLIVOST A KVALITA MECHANISMU

Pro bezproblémové použití polohovatelného stolu je důležitá také funkčnost a spolehlivost elektrického mechanismu. V případě stolu LIFT VISION se můžete spolehnout a kvalitní a ověřený systém, který zajistí snadnou a plynulou změnu výšky stolu. 

a

DVA MOTORY PRO RYCHLÝ A TICHÝ CHOD 

Většina nastavitelných stolů je vybavena pouze 1 motorem, který pohání mechanismus pro nastavení výšky. Stůl VISION disponuje 2 motory, které rychle, tiše a spolehlivě upraví výšku stolu do požadované polohy. 

V každém zvedacím sloupku (noze) je zabudovaný elektrický motor, 

Řešení, kdy v každém zvedacím sloupku je umístěný jeden motor, zajišťuje tichý a optimální paralelní pohyb sloupků vysokou rychlostí (38 mm/s). Maximální zatížení podnože je 1600 N.

Maximální kapacita rovnoměrně zatíženého stolu je 125 kg.  

a

3 SEGMENTY PRO MIMOŘÁDNÝ ROZSAH NASTAVENÍ VÝŠKY 

Polohovací stoly obvykle disponují zvedacími sloupky se 2 segmenty, které umožňují menší rozsah nastavení výšky v obvyklém rozmezí cca 70-115 cm. V některých případech je ale zapotřebí většího rozsahu nastavení. Zejména pokud je uživatel vysoké postavy. Nebo pokud uvažujeme o koupi elektricky polohovatelného stolu pro začínajícího školáka. 

Polohovací stůl LIFT VISION disponuje zvedacími sloupky se 3 segmenty. Toto řešení umožňuje nastavit výšku pracovní plochy v rozmezí 58-123 cm (bez desky). 

a

Ovládací panel a nastavení funkcí

 • Ovládací panel umožňuje uložení 3 vybraných výšek do paměti pro pozdější snadné a rychlé nastavení stolu do požadované výšky.
 • Ovládací panel umožňuje nastavit funkci připomenutí (zvukový signál). Tato funkce pomáhá aktivněji využívat funkce stolu a efektivně střídat stání se seděním.
 • Polohovací stůl je vybavený funkcí anti kolizního systému, která eliminuje možnost poškození nábytku při nechtěném dotyku s překážkou. 


Polohovací stůl LIFT VISION a jeho výhody:

 • polohovací stůl se 2 motory
 • 3 teleskopické segmenty (zvedací sloupky) umožňující zdvih v rozsahu 58-123 cm (bez desky)
 • v každém zvedacím sloupku (podnoži) je zabudován jeden elektrický motor
 • maximální síla na podnož je: 1600 N (800 N na zvedací sloupek)
 • maximální rovnoměrné zatížení stolu je 125 kg
 • maximální rychlost: 38 mm/s (bez zatížení)
 • extra tichý chod
 • minimální výška stolu bez stolové desky: 58 cm
 • maximální výška stolu bez stolové desky: 123 cm
 • perfektní stabilita stolu
 • rozměr "botičky": délka 68 cm, šířka 9 cm
 • minimální doporučený rozměr stolové desky je 60 x 110 cm
 • maximální doporučený rozměr stolové desky je 80 x 200 cm
 • elegantní šedý nástřik podnože
 • multifunkční ovládací panel s možností uložení 3 oblíbených výšek stolu
 • záruka 5 let na kovovou konstrukci, 3 roky na elektrické části
 • hmotnost podnože: 33 kg 

UPOZORNĚNÍ: 
Předmětem dodávky je pouze kompletní podnož stolu (zvedací sloupky, patky, teleskopická trnož, ovládací jednotka, ovládací panel, kabely, spojovací materiál atd.).
Pracovní deska není součástí dodávky.   

Proč nedodáváme k polohovacímu stolu pracovní desku? Desku samozřejmě dodat můžeme. Ovšem existuje nepřeberné množství možných rozměrů, tlouštěk, desénů, atd.

Pokud nám sdělíte rozměry a desén desky, rádi vám uděláme nabídku.

Hlavní důvod proč standardně nedodáváme pracovní desky je cena přepravy a vysoké riziko poškození desky při přepravě. Zatímco samostatná podnož je dobře zabalená a lze jí poslat běžnou přepravní službou za nízké náklady na dopravné, je u stolové desky situace výrazně odlišná. Například nejčastěji dodávaná deska o rozměrech 140x80 cm a tloušťce 25 mm má hmotnost kolem 15 kg. Deska je velká, těžká, ale především křehká. Přestože se snažíme desku co nejlépe ochránit proti případnému poškození v průběhu dopravy, velmi často k poškození dojde. Jediná spolehlivá možnost je odeslat desku fixovanou k paletě. Ovšem ceny paletové dopravy jsou velice vysoké. Například odeslání palety se stolovou deskou z Brna do Prahy stojí cca 1.000 Kč. Z naší zkušenosti víme, že mnoho zákazníků u nás zakoupí novou polohovací podnož a použije například desku ze svého starého stolu. Případně si poptají výrobu desky v místě bydliště a ve většině případů získá desku za výrazně lepší cenu bez rizika poškození dopravou a navýšení ceny o dopravné.