Zátěžové židle jsou velice pevné a robustní typy židlí a křesel určené pro nejnáročnější nonstop provozy (velíny, dohledová centra, vrátnice, atd.).

Bytelná konstrukce židlí pro nonstop provozy je uzpůsobena tak, aby zvládla i extrémní zátěž. Proto jsou vyrobeny bez kompromisů a ze špičkových materiálů.
Vysokou kvalitu židle pro třísměnný provoz dále podtrhují záruky, které jsou výrazně delší, než je obvyklé u klasických židlí. Často až 5 let při 24 hodinovém provozu.

U těchto židlí je také kladen mimořádný důraz na pohodlí sedícího, který v židli tráví mnoho hodin. Z tohoto důvodu jsou židle vybaveny vysoce prodyšnými materiály a kvalitními opěrkami hlavy.

Kdy je vhodné sáhnout po zátěžovém křesle a kdy zvolit ergonomickou židli? Hmotnost může, ale nemusí hrát roli. Uvažujete o pořízení kvalitní zátěžové židle a nejste si jistí? Kontaktujte nás, rádi pomůžeme s výběrem.

Jak vybrat kancelářskou židli?

Jak vybrat kancelářskou židli?

Vybrat správnou kancelářskou židli není vskutku snadné. Cena, výška postavy, tělesné proporce, způsob využití. Přehledně Vám ukážeme jak vybrat tu správnou židli. 

Jak na židli správně sedět

Jak na židli správně sedět

K čemu je dobrá židle, když ji neumíme nastavit a správně používat ?  A jak často se tak skutečně děje... 

Vidíme to hlavně u pracovníků ve firmách. Lidé si stěžují na špatné židle a problémy z toho plynoucí.  Ó ano, mnohdy sedí na skutečných příšernostech. 

Ale nezřídka mají lidé k dispozici až překvapivě kvalitní židle a přesto si stěžují. Řešení je přitom tak snadné. Nikdo lidem neřekl jak mají židli nastavit a jak na ní správně sedět.