Dílenské a laboratorní židle najdou využití nejen v prašných provozech, ale také v provozech ve kterých jsou kladeny vysoké nároky na čistotu a omyvatelnost nábytku.

Dílenské a laboratorní židle jsou určené především do laboratoří, dílen a podobných provozů, ve kterých kromě obvyklých požadavků musí splňovat náročné hygienické a bezpečnostní podmínky. Máme na mysli především omyvatelnost a možnost snadného čištění.

Laboratorní židle jsou zároveň obvykle velice pohodlné a díky ergonomickému zpracování usnadňují pracovníkům práci a snižují jejich únavu.

Dílenské a průmyslové židle jsou především velmi pevné a vysoce odolné. V případě zašpinění je můžete velice snadno a rychle vyčistit od veškerých nečistot.

Některé laboratorní židle mají také antistatické vlastnosti, které jsou nutné pro práci v provozech, kde se vyrábí citlivé elektrotechnické součástky.

Jak na židli správně sedět

Jak na židli správně sedět

K čemu je dobrá židle, když ji neumíme nastavit a správně používat ?  A jak často se tak skutečně děje... 

Vidíme to hlavně u pracovníků ve firmách. Lidé si stěžují na špatné židle a problémy z toho plynoucí.  Ó ano, mnohdy sedí na skutečných příšernostech. 

Ale nezřídka mají lidé k dispozici až překvapivě kvalitní židle a přesto si stěžují. Řešení je přitom tak snadné. Nikdo lidem neřekl jak mají židli nastavit a jak na ní správně sedět.